Wine Shop: Riesling & Co. Tichavina

Adress: Randova 2, Praha 5
Country: Česká republika
www: http://www.tichavina.cz

Již více než 15 let si děláme radost návštěvami německých vinařství v oblastech Rheingau (Porýní) a Mosel-Saar-Ruwer. Tak jako všude, kde se pěstuje víno, které se během času rozšířilo po celém světě, i v původní domovině ryzlinku se pěstují a vyrábí nádherná vína,  které nenajdete nikde jinde. Dlouho jsme čekali, kdo se ujme propagace a dovozu těchto lahodných vín s ohromnou osobitostí a elegancí. K našemu překvapení se tak nestalo.
Společnost Riesling & Co. tak vlastně vznikla z pocitu povinnosti a dluhu vůči oblastem, které nám přinesly tolik pěkných zážitků. Rozhodli jsme se dovážet do České republiky vína nejlepších vinařů z oblastí Rheingau a Mosel-Saar-Ruwer.
I když jsme začínali s dovozem německých vín, nechceme být příliš jednostranní. Proto jsme si přidali do názvu i náplně  „company“, a to vína z francouzských oblastí Bourgogne a Côtes du Rhône a z italských Piemonte a Toscana. Tyto oblasti jsme si vybrali, protože nás místní vína velmi oslovila, našli jsme si tam dodavatele i přátele a umíme dovézt výborná vína za dobré ceny.

Kontatní údaje:

Riesling & Co.

Randova 2 

15000 Praha 5

email: info@tichavina.cz

tel: +420608280321

tel: +420777768631

web: www.tichavina.cz

 

Comments can add only registered users

Wine Shop Riesling & Co. Tichavina
remove 2011-11-23 17:17:40
SLEVA: Pierre GONON Saint-Joseph Rouge 2005 a 2006 za 390Kč.
Při odběru nad 6 lahví za 350Kč
© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap