Wine Store: Popp víno

Adress: Saská 3 - Saský dvůr 118 01 Praha 1 - Malá Strana
Country: Česká republika
www: http://www.popp-wine.cz

Představuji Vám další obchodní aktivitu firmy ČESKÉ HUDEBNÍ NÁSTROJE, která zdánlivě souvisí s hudbou jen velmi málo a má přitom tolik společného: pocit krásy, radosti a opojného štěstí, nechybí-li kvalita...

Tak jako hudební nástroje a značkové příslušenství střední a mistrovské třídy, které vozíme již čtvrt století našim symfonickým, divadelním a komorním hudebním tělesům, hudebním akademiím, konzervatořím a jejich studentům i sólovým hudebníkům zejména klasického žánru (jsme hrdi, že mezi naše zákazníky patří špičkoví sólisté Ivan Ženatý, Pavel i Petr Šporclovi, Bohuslav Matoušek, Jiří Bárta, Petr Nouzovský, Jana Boušková, Kateřina Englichová, Felix Slováček, Panochovci, Wihanovci, Škampovci, Pražákovci, Stamicovci, Apollonovci a mnoho dalších kvartet a komorních seskupení) a které se staly jejich kvalitativním standardem, tak mé profesní zkušenosti na poli vína, čtvrtstoletí vstřebávání informací od francouzských, italských či madeirských vinařů, pět sezón školení, pořádaných Asociací sommeliérů ČR a obchodování s kvalitními víny vytvořily dobrý základ pro renomovanou nabídku i tohoto sortimentu. Přicházím za vámi s nabídkou a výběrem nám středoevropanům chuťově blízkých a lahodných vín ze zásadních světových vinařských oblastí, s výjimečnými odrůdovými víny i mimořádnými couvée, které jsou pro každý jeden teroár charakteristické, specifické nebo kvalitativně a v poměru k ceně na vyšší úrovni, než je obvyklá nabídka na našem trhu. Oproti většině velkých prodejců, kteří jsou zavaleni ohromnou kvantitou produktů světových velkovýrobců (ve kterých se méně znalí zákazníci s výjimkou cenové hladiny jen těžko orientují), je naši snahou a cílem vybírat pro naši klientelu v každé ze svých kategorií pouze vína poctivá, skvělá, senzoricky výrazná a dovážet je pokud možno přímo zejména od menších výrobců a v co možná nejnižší cenové hladině.

V této chvíli nabízíme výběr tradičních regionů Itálie (Veneto, Piemonte, Toskánsko, Puglie, Kalábrie, Sicílie…), Francie (Champagne, Burgundsko, Chablis, Bordeaux, Alsasko, údolí Loiry, Lanquedoc, Rhona….), dolnorakouského Exclusiv Wein Rudiho Woditschky, několik chilských a australských vín a jednáme s dalšími atraktivními dodavateli tak, jak se věci vyvíjí.

Podle zkušeností s kvalitativní nestandardností jednotlivých ročníků či šarží sortiment průběžně obměňujeme tak, aby náš sklad vždy opouštěla jen nejvyšší kvalita. Nejlepší a mimořádné ročníky archivujeme pro delší ležení a nabídneme je, až usoudíme, že je na ně ten správný čas.

Ve stručné řeči logiky a čísel: cílem této naší aktivity je přinášet koncovým uživatelům a gastronomickým společnostem a firmám (tichá vína do 500,- Kč do nákladů) pouze špičková vína ve střední až vyšší cenové kategorii v tomtéž duchu, jako se staráme již dvě desetiletí o naše houslisty, flétnisty, saxofonisty, harfisty či bubeníky. Počítáme s bonusovým systémem každého klienta a při větších odběrech se zajímavými vzorky zdarma.

Bude nám potěšením, když si otestujete i naše vinné zkušenosti a náš výběr vín bez jakéhokoli rizika. Ochutnávky připravíme podle vašeho přání a vzorkové sady vám namícháme tak, jak potřebujete.

Při dobré hudbě se musíte cítit stejně dobře, jako při dobrém víně od www.popp-vino.cz !

Váš
Vít Popp & ČHN

Comments can add only registered users

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap