E-shop: Winehouse

Adress: Chemická 954 148 28 Praha 4
Country: Česká republika
www: http://www.winehouse.cz

Máme rozsáhlý sortiment vín přímo z moravských i z českých vinic. Vybíráme si výhradně dodavatele kvalitních vín. Pravé milovníky vína jistě překvapí náš výběr vinařských potřeb a nejrůznějšího příslušenství.

Kromě vína máme na skladě i pestrou škálu ověřených a certifikovaných destilátů předních světových značek. Pokud si chcete pití skutečně vychutnat, nezapomeňte nakouknout do sekce slaných i sladkých delikates. Ke každému pití se hodí něco jiného. Winehouse.cz má vše od kompotů po středomořské pochutiny.

Neutratíte
I u takto širokého a kvalitního sortimentu se nám daří držet velmi nízké ceny. Myslíme si, že i kvalitní vína by měla být cenově dostupná. Každý týden nabízíme vybrané produkty za akční ceny. Pokud chcete ještě více ušetřit, sledujte naše sezónní akce. Na Vánoce, Valentýna a další svátky nabízíme totiž další slevy.

Pokud na Winehouse.cz nakupujete pravidelně, určitě využijte náš bonusový program. Můžete se také stát naším přímým partnerem a nakupovat náš sortiment ještě výhodněji.

Nechceme jenom prodávat. Milujeme víno, stejně jako naši zákazníci. Sledujeme tak všechny novinky ze světa vína. Máme unikátní kalendář vinařských akcí, který neustále aktualizujeme. Začínající vinaři najdou na Winehouse.cz přehlednou poradnu i sérii odborných článků o vínech.

Naší specialitou je rozsáhlý katalog partnerských vinařství, ve kterém najdete vše o původu námi nabízených vín.

Pokud se chcete podrobněji zabývat kulturou pití vín, doporučujeme shlédnout unikátní sommeliérské videodegustace. Příležitostně pořádáme i vlastní živé degustace, na které jste všichni zváni.

I my se máme stále co učit. Proto spolupracujeme se špičkovými sommeliéry a dalšími vinařskými osobnostmi.

Comments can add only registered users

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap