Wine Shop: Dobré víno Cestrovi

Adress: Hradecká 30, 53501 Přelouč
Country: Česká republika
www: http://www.dobrevinocestrovi.cz

Jsme firma s desetiletou historií. Máme to štěstí, že naše práce je i naším koníčkem a dá se říci, že náš koníček - objevování, dovážení a ochutnávání vína - se nám stal prací.

 

Od roku 2002 rozvážíme vína malých, tehdy ještě neznámých rodinných vinařských firem zákazníkům, které jsme pracně a náročně hledali. Začínali jsme úplně od nuly, neznali jsme ani žádné vinaře, ani neměli nějakou síť odběratelů. Co nám nechybělo, bylo nadšení a víra, že se dá uživit rozvozem kvalitního produktu lidem, kteří jej ocení. Tak se nám po několika letech tvrdé práce podařilo vytvořit stálou síť velkoobchodních zákazníků - vinoték, restaurací, specializovaných obchodů i firem- a nakonec i naši vlastní firemní vinotéku.

    S jedním dodavatelem na začátku, jsme "vyrostli" až k zastoupení 12 vinařských společností. Objevili jsme např. vinařství bratrů Moravčíků, v té době ještě mladých kluků, kdy "Laďa" končil studium na střední škole a "Mirča" začínal studium Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity, samozřejmě obor vinohradnictví a vinařství. V současné době se věnujeme jednak našim obchodním partnerům, firmám a společnostem, které mají zájem prezentovat se víny s vlastním logem, ale především zákazníkům a milovníkům dobrého vína, soustředících se kolem naší vinotéky v Přelouči.

   Nejsme jen velkoobchod - a nejsme jen vinotéka - nesnažíme se vína pouze prodávat, ale seznámit naše zákazníky a milovníky dobrého vína také s výrobou a výrobci tohoto ušlechtilého nápoje. Pořádáme pravidelné ochutnávky, kde se můžete osobně seznámit s představiteli toho konkrétního vinařství. Podnikáme exkurze na Moravu, abyste naživo viděli, kde se rodí hrozny a jak z nich vinař "vyrábí" víno lahodící všem našim smyslům. Každoročně se můžete s námi setkat na přehlídkách vín a ochutnat nové ročníky od našich vinařů. V září je to například vinobraní na Kuksu.

   V neposlední řadě se snažíme přispět ke zvýšení kultury pití vína u nás vůbec. Přijďte se přesvědčit na naši vinotéku nebo na některou z našich ochutnávek.

Těšíme se na vás :-)

Comments can add only registered users

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap