Club: Klub přátel vína v Semilech

Adress: Husova 122, Semily, 513 01
Country: Česká republika
www: http://www.vino-semily.cz

Máte rádi dobré víno? Navštivte tedy Klub přátel vína v Semilech. Zavítejte do míst, která jsou kvalitnímu vínu doslova zaslíbena. Klub přátel vína je otevřen každému, kdo tentonápoj nejen pije a vychutnává, ale také všem, kteří se o něj aktivně zajímají a rádi by se něco nového dozvěděli. Nechejte se zlákat a přijměte pozvání na degustace vín, které pravidelně pořádáme.
Ochutnejte vysoce kvalitní vína od malých vinařů, ale i renomovaných vinařských firem. Odhalte krásu a kouzlo bílého, červeného, růžového, nebo šumivého vína v Klubu přátel vína v Semilech!
Klub přátel vína pořádá degustace i spoustu zajímavých akcí
Klub přátel vína v Semilech připravuje kompletní nabídku vín a rád Vás uvítá v okruhu svých příznivců a přátel. Ochutnejte víno, nápoj bohů, a nechejte své smysly hýčkat plnou chutí, nádherným buketem a úžasnými barevnými tóny. Víte, že členové Klubu přátel vína Semily mohou zakoupit určité typy vinných nápojů za zvýhodněnou cenu? Na oblíbených degustacích Klubu přátel vína můžete porovnat desítky odrůd a značek, které osobně představí profesionální vinaři. Staňte se členy Klubu přátel vína a nechejte se okouzlit nejchutnějším nápojem, který lidstvo poznalo!
Poznejte pestrou škálu vín a všechny jeho krásy
Klub přátel vína v Semilech se těší na návštěvu všech, kteří si zamilovali kvalitní víno a umí je ocenit. Rádi však také přivítáme ty, kteří bohatou paletu úžasných možností, které se s vínem pojí, teprve objevují a učí se mu rozumět. Klub přátel vína Semily Vám při degustacích vína zprostředkuje nevšední zážitky s tímto božským nápojem a umožní proniknout do jeho tajemství a kouzla. Vychutnejte si víno, které bude nejen hýčkat vaše patro a jazyk, ale které je také zdravé a všestranně prospěšné vašemu tělu. Staňte se členy Klubu přátel vína v Semilech!

Comments can add only registered users

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap