E-shop: Kupmeto

Adress: Lesov 4e Sadov u Karlových Varů 36001
Country: Česká republika
www: http://www.kupmeto.cz/

Vino a výhradně kvalitní vína jsou posláním rodinné vinařské firmy Kupmeto CZ spol. s r.o. založené roku 2001 s cílem dovážet a distribuovat vína z celého světa a kvalitní víno dobrých vinařů z Moravy. Specializujeme se na menší a střední vinařství s osobním přístupem. Na počátku našich aktivit jsme dováželi výhradně francouzská vína. Postupem času se náš sortiment rozšířil na více jak 600 vín z Francie. Následně přibyla vína italská a v roce 2008 jsme aktivně vstoupili do Nového světa vín dovozem chilských vín Errazuriz a argentinských Jean Bousquet a Quattrocchi.

Sortiment zahraničních vín doplňují vína z Jižní Afriky, Austrálie, Nového Zélandu, Kalifornie, Mexika, Německa, Španělska, Portugalska, Slovenska a Rakouska. Významnou část našeho portfolia také tvoří moravské víno - vybíráme moravská vína od špičkových, moderních a menších moravských vinařství, kterou svou technologií a filozofií tvorby kvalitního vína skutečně patří do Evropy a jsou konkurenceschopná mnohým bílým vínům ze zahraničí. Netradiční, ale rozhodně významnou část našeho srtimentu tvoří vín v bag-in-boxech, moderních obalech pro vína se zajímavým poměrem cena/kvalita.

Doplňkem našeho portolia jsou šlechtilé destiláty, domácí vinotéky a dárková balení na víno. Co nás do značné míry odlišuje od ostatních dovozců a e-shopů s vínem je pravidelné pořádání ochutnávek a podobných vinných akcí včetně slow-food večeří. Naše vína jsou určena restauracím, hotelům, specializovaným prodejnám a vinotékám a všem milovníkům vína. Doufáme, že Vám naše vína budou chutnat.

Comments can add only registered users

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap