Wine Shop: Vinograf

Adress: Míšeňská 8, Praha 1
Country: Česká republika
www: http://www.vinograf.cz

VINOGRAF Bar je zábava s vínem. Je to vinný bar a vinný sklep v Míšeňské ulici č. 8 na Malé Straně v Praze.

 

Pokud jde o bar, nabízíme bohaté portfolio českých/moravských vín se značným podílem malých šarží od malých vinařů z Moravy i Čech. Na vína v našem výběru se můžete spolehnout, vyznačují se různými projevy (což je účel !), nikoli rozkolísanou kvalitou (což je taky účel!). Tu posuzujeme na pravidelných interních degustacích v celém týmu před tím, než víno do nabídky zařadíme. Nabízená vína dobře známe.

Pokud jde o sklep, pořádáme v něm vzdělávací akce, semináře, prezentace vinařství, enogastronomické večery, ochutnávkové výstavy, slepé i srovnávací degustace, zážitkové večery s vínem a jiné zábavné věci. To vše můžete vidět a prohlížet zde a zde. Taktéž pořádáme různé sklepní kulturní pořady, divadlo, promítání filmů a muziku.


Branch:

Wine Shop: Vinograf - Senovážné nám.

Adress: Senovážné náměstí 23, Praha 1.
Country: Czech Republic
internet: http://www.vinograf.cz

Na naše bohaté portfolio vín se můžete spolehnout, vyznačují se různými projevy (což je účel !), nikoli rozkolísanou kvalitou (což je taky účel!). Tu posuzujeme na pravidelných interních degustacích v celém týmu před tím, než víno do nabídky zařadíme. Nabízená vína dobře známe, stejně jako vinaře a vinařství, kde vznikají.

Comments can add only registered users

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap