Wine Shop: Fajnšmekr

Adress: Finská 3, 101 00 Praha 10 - Vršovice
Country: Česká republika
www: http://www.fajnsmekr.com

 

Nabízíme delikatesy a kvalitní vína převážně z Čech a Moravy, Španělska, Itálie, Německa a Rakouska.

  

 

O fajnšmekru

V pražských Vršovicích bydlíme již 2 roky a častokrát nám v této krásné čtvrti plné restaurací chyběla možnost dát si skleničku dobrého vína před večeří či obědem, pořídit si něco dobrého na zub nebo dobré víno pro romantický večer strávený doma. Dobré víno a jídlo máme rádi a také se rádi dělíme o své fajnšmekří objevy, proto jsme se rozhodli otevřít malý obchod, který bude tyto představy plnit. Jsme tu pro vás nejen, když dostanete chuť na něco opravdu dobrého k snědku nebo na dobré víno, ale i v případě, že potřebujete rychle pořídit skvělý dárek, který každy fajnšmekr ocení.

Je důležité vědět, co jíte.

Většina toho, co najdete v našem obchodě má původ, který známe a za který ručíme. Prodáváme vína od menších vinařů, kteří jsou stále schopni věnovat svému vínu srdce a čas, který potřebuje. Nabízíme také vína z bio a biodynamické produkce. Naše delikatesy pochází od farmářů a dodavatelů, které známe, abychom měli jistotu, že to co Vám nabízíme je chováno, pěstováno a vyráběno s veškerou možnou péčí a v souladu s přírodou. Věříme proto, že u nás nakoupené potraviny Vám udělají dobře.

Kromě delikates z Moravy a Čech máme velkou slabost pro lahůdky z Baskicka, země gastronomii zaslíbené, plné lahodných chutí a vůní, kvalitních potravin a lidí oddávajících se společnému vychutnávání života. Některé z výjimečných baskických dobrot Vám také v našem obchodě nabízíme. Patří mezi ně například skvělé ručně zpracované ančovičky s krycím jménem "zapomeňte na očka" :-), skvělý tuňák nakládaný pouze v oleji a ovčí sýr Idiazabal vyráběný tradiční metodou z nepasterizovaného mléka.

Prodáváme jen to, co nám chutná.

Říká se, že co člověk, to jiná chuťová záliba, proto také vše, co nabízíme můžete u nás ochutnat, ať už v rámci řízených ochutnávek, baskických pintxos* (čti pinčos), nebo jen tak, když se budete rozhodovat, co si od nás odnesete domů.

 

 

 

Martin a Kristina

Comments can add only registered users

Wine Shop Fajnšmekr
remove 2012-05-15 22:37:25
Zveme vás na první oficiální degustaci šampaňských vín z vinařství A. Bergére z Epernay, kterou vás provede pan Jan Volšík. Kromě tradičních vín budeme degustovat i Brut Prestige 2000 a 2007, Brut Réserve, Rosé a vlajkovou loď Tentation.
© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap