Wine Bar: U staré studny

Adress: Tržiště 371/3 118 00 Praha 1 - Malá Strana
Country: Česká republika
www: http://www.ustarestudny.cz

 

Cognac wine bar U staré studny založili mladí nadšenci, kteří propadli kouzlu královského nápoje – koňaku; také armaňaku, francouzské specialitě Pineau des Charentes. Baví nás ale také vína, jak z domácích, tak zahraničních sklepů.

Cognac wine bar je jedinečný prostor s téměř 100 druhy ušlechtilých destilátů v historickém centru Prahy, na Malé Straně. Nejdete nás v unikátních prostorách sklepení domu ze 14.století, jen pár kroků od Karlova mostu (virtuální 3D prohlídka). Baru nechybí genius loci, komfortní a diskrétní prostředí jak pro posezení s přáteli, tak pro romatickou schůzku či pracovní setkání.

Náš koncept má jednoduchou filozofii – představit širší veřejnosti (všem milovníkům i začátečníkům s koňakem) jedinečný svět koňaku a dalších ušlechtilých destilátů populární formou a rozbít existující společenské předsudky, které se zejména ke koňaku váží. Osobně objíždíme vybrané koňakové domy (tzv. maisons) ve Francii, kde produkty osobně vybíráme, setkáváme se s majiteli a našim zákazníkům pak přinášíme nové informace, trendy, zážitky či zajímavosti.

Kromě provozování specializovaného cognac & wine baru, který slouží jako showroom všech produktů, se věnujeme obchodní činnosti. Sortiment koňaků, Pineau des Charentes, armaňaků a šampaňských vín distribujeme do vybraných gastronomických podniků, privátní klientele a všechny je můžete najít v našem e-shopu.

Alfou omegou je edukativní charakter naší činnosti v oblasti ušlechtilých destilátů. Pravidelně organizujeme degustace vín, koňaků, armaňaků či Pineau des Charentes. A to převážně za účasti majitelů z Francie, či majitelů vinařství a enologů z Moravy. Časté jsou u nás také oblíbené neřízené degustace, které Vám umožní přechutnat několik různých vzorků koňaků, Pineau či armaňaku za příjemné ceny. Máme bohaté zkušenoti s externí, cateringovou nabídkou našich služeb – privátní degustace na míru na firemních večírcích, eventech, golfových turnajích apod., které jsou jistě originálním zpestřením každého eventu.

K vybraným nápojům Vám doporučíme některou z našich vždy čerstvých specialit podle aktuální nabídky – domácí paštiku s delikátními polevami, vybrané sýry, uzeniny či ručně vyráběné pralinky na míru našemu podniku. Sortiment obměňujeme podle toho, co nás zaujme, co nám kde zachutná, a my věříme, že výběr oceníte i Vy.

Našim krédem je profesionalitainovativní přístuposobní zapálení a vášeň pro to, co děláme.

Cognac & wine bar je vhodným místem pro soukromé degustace, narozeninové oslavy, firemní party, pracovní meeting nebo oslavy promoce či jiných významných životních momentů. Naše prostory jsou vybaveny profesionálním ozvučením, s možností zapojení mikrofonu, projektoru a využitím wifi. Členité prostory Vám poskytnou nerušený průběh a soukromí při té či oné příležitosti.

Comments can add only registered users

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap