Wine Shop: Le Caveau - Husinecká

Adress: Husinecká 3, Praha 3
Country: Česká republika
www: http://www.broz-d.cz/

Jsme malá rodinná firma, naší snahou je dovážet kvalitní, ale cenově dostupná vína. Chceme představit našim zákazníkům dobrá i vynikající oceněná vína Francie v širokém spektru značek, které tato vinařská velmoc nabízí. Nákupům vína předchází pečlivé studium charakteru kraje a jeho vín. Hlavním hlediskem pro náš výběr je příznivý poměr kvality a ceny. Nakupujeme přímo od vinařů. Výsledný nákup vína provádíme až po degustaci u vinaře. Součástí ochutnávky bývá i prohlídka vinic a prostorů, kde se víno vyrábí a skladuje, spolu s výkladem o historii a současnosti tohoto vinařství. Při každé další návštěvě si vždy vyhradíme dostatek času k poznávání dalších vinařů, kteří by mohli obohatit naši nabídku.
Převážná část sortimentu pochází od rodinné vinařské firmy LAMBLIN & FILS, patřící k největším producentům vína v oblasti Chablis. Je to společnost s velmi dlouhou tradicí, sahající až do roku 1690. V současné době patří toto vinařství v oblasti Chablis k nejprogresivnějším, jejich vína získávají na francouzských i mezinárodních soutěžích nespočet ocenění v roce 2007 Chablis 1er Cru Fourchaume 2005 bylo na soutěži Chardonnay du Monde vyhlášeno nejlepším evropským vínem a je podáváno v business třídě British Airways a China Airlines. 
K vínu patří sýr a ten pravý francouzský pro vás osobně vybíráme a dovážíme. Od čerstvých kozích, ovčích i kravských farmářských sýrů k vyzrálým tvrdým sýrům. (Chaource, Selles sur Cher, Roquefort, Epoisse, Comté, Beaufort,...) . U nás můžete nakoupit i delikatesy z burgundské kachní farmy: foie gras, moussinete a terriny, nebo také lanýže, oleje, hořčice a vinné octy. 
Nebráníme se individuálnímu dovozu produktů pro Vaši potřebu


Provozujeme velkoobchod pro restaurace a hotely, případně i pro další prodejce, na požádání ochotně poskytneme velkoobchodní ceník, případně nás kontaktujte, rádi Vás s víny osobně seznámíme, můžete si též objednat degustační karton dle vašeho výběru (za velkoobchodní cenu). Dále nabízíme zaškolení personálu a jelikož disponujeme vlastním grafickým studiem, zhotovíme pro Vaši restauraci nápojové lístky či internetové stránky.
Jednotlivé odběry jsou možné již od 5kartonů, tj. 30 lahví., které Vám rádi dopravíme do Vaší provozovny (v Praze ZDARMA). 
U prvních objednávek je možné domluvit i menší množství. 

Comments can add only registered users

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap