Wine Shop: WineBiss

Adress: Šafaříkova 370/11, Praha 2
Country: Česká republika
www: http://www.winebiss.cz

V nádherném prostředí Královských Vinohrad navštivte WineBar & Bistrot. Je na rohu ulic Šafaříkova a U Zvonařky jen pár kroků od rušného dopravního uzlu I. P. Pavlova.

Nabízíme příjemné posezení v útulné nekuřácké vinárně. Osobní přístup spolu s vyjímečnými víny, výtečnými gastronomickými doplňky, příjemně laděném komorním interiéru jsou zárukou, že se u nás budete cítit velmi dobře.
Nově jsme se stali zástupci vinařství Szigeti , které je nejprestižnější a největší vyrobce sektů v sousedním Rakousku. Vína můžere ochutnat i s komentářem sommeliera v našem vinném baru nebo si je koupit za zvýhodněnou cenu v E-Shopu.
Nabídka vín

Pečlivým výběrem našeho školeného specialisty - sommeliera - jsme pro Vás připravili více než 200 druhů vín z Moravy, Rakouska, Německa, Itálie, Francie, Španělska, Argentiny, Chile, Libanonu a Austrálie. V našem portfoliu nechybí ročníkové i neročníkové champagne, vína z Bordeaux, sladká vína z Moravy, Francie i Nového světa. Morava je zastoupena víny od tradičních dodavatelů ze skupiny V8.

Sortiment jsme obohatili exkluzivně pro náš vinný bar o koňaky značky GODET a další výběrové ušlechtilé destiláty. Nechybí samozřejmě ani káva značky Piazza d´Oro, nealkoholické nápoje a lahvové plzeňské pivo.

Zakládáme si na vysoké kvalitě podávaných vín za přijatelné ceny. Vína u nás jsou optimálně ošetřena a podávána vždy v ideální kondici na Váš stůl.

Celý prostor našeho vinného baru je rozdělen na několik částí: V první části se nachází galerie vín, kde jsou vystavena všechna nabízená vína. V dalších místnostech je vinný bar. K dispozici je také salonek. Celková kapacita WineBaru je 40 míst. 

Comments can add only registered users

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap