E-shop: Sklenka Francie

Adress: Paroubkova, Poděbrady
Country: Česká republika
www: http://www.sklenkafrancie.cz/

 

Na počátku všeho stála osobní zkušenost s francouzskými víny a později  i styk s několika menšími vinaři z Francie. V současnosti jejich produkty nabízíme i Vám. Naším základním mottem je „Kvalita za rozumnou cenu.“

Naše firma má za úkol představit zákazníkovi jakostní francouzská vína od menších francouzských vinařů za velmi přijatelné ceny. V dnešní době, kdy je zákazník obklopen obrovským množstvích tuzemských i zahraničních vín, je velmi těžké narazit na kvalitní výrobek za rozumnou cenu.  A proto se Vám snažíme stručně a věcně představit jednak náš sortiment, tak i ostatní vinařské regiony Francie. K samotným vínům patří i jejich servis a dostatečná informovanost o produktu, který nabízíme a proto jsou k dispozici naše sommelierské služby.

 A proč právě Francie?

Vinaři z této země již dávno pochopily, že víno se musí vyrábět především na základě kvality nikoli kvantity. V této zemi vinaři sází na jejich typický projev, využívají svoje metody, svou půdu a nemají zapotřebí kopírovat jiné styly. Stručně řečeno, těží z toho, co mají a neohlíží se na ostatní.

Navíc  jako první dali světu apelační systém, který v současné době úspěšně přebírají další a další státy z celého světa. 

Comments can add only registered users

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap