Ochutnávka vinařských oblastí Francie

Adress: Pardubice, Sváté Anežky České 29
Country: Česká republika
internet: http://www.sklenka-francie.cz
Begin:
End:

Vážení přátelé a milovníci vína,
dovolujeme si Vás pozvat na vinařskou událost, která proběhne 9.února 2013 v Pardubicích (Svaté Anežky české 29). V příjemných a atmosférou dýchajících prostorech útulného baru Divadla 29. Máte možnost ochutnat vína z jižní Francie. Zaměříme se především na velmi známé regiony Vallée du Rhone a Languedoc Roussillon. Dynamicky a tvrdě pracující vinaři z těchto oblastí zde vyrábějí vína světových kvalit. Pěstují tradiční odrůdy jako jsou Grenache, Syrah či Carignan nebo velice módní Cabernet Sauvignon a Merlot, které jsou svoji kvalitou často označovány jako „velká vína jihu“.
Reprezentanti z jižních vinařských oblastí si stálé získávají oblibu veřejnosti , nabízí vynikající poměr mezi cenou a kvalitou vína.O jejich kvalitě se můžete přesvědčit sami.
Vína , která budete mít možnost ochutnat dokonale reprezentují svůj region a místo, ze kterého pocházejí. Skvěle zobrazují místní terroir. Neváhejte a přijďte nasát neopakovatelnou jižanskou atmosféru v podobě degustace vína. K vínu se budou servírovat menší lahůdky (např. tapenáda, pesto či domácí paštika). V ceně ochutnávky je 7 vzorků kvalitních vín, menší pohoštění sladěné s víny a bohatá přednáška o francouzských vinařských regionech.
Ochutnávka bude vedena pod taktovkou zkušeného sommeliera, který navodí příjemnou atmosféru při povídání u sklenky vína.
Těšíme se na Vás!

VSTUP : 350 KČ ZAČÁTEK AKCE : 19HOD

ZÁVAZNÉ REZERVACE POSÍLEJTE NA EMAIL SKLENKAFRANCIE@GMAIL.COM NEBO NA TEL. 774 655 864

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap