Masopustní košt nejen archivních vín

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Hausmannova 3045/16 Praha 4 - Modřany 143 00
Country: Česká republika
internet: http://www.klub-movik.cz/
Begin:
End:

Uprostřed nekonečné zimy, v období Masopustu, bych Vás rád pozval na první akci klubu MOVIK - Modřanského vinařského klubu v roce 2013. Přijměte tedy pozvání na degustační večer, který se uskuteční v úterý 12. února od 19:00 hod v salónku modřanské restaurace U tří bernardýnů.

Na programu řízené degustace bude masopustní ochutnávka celkem 11 vybraných vín převážně ročníku 2008 a 2009 doplněná o dvě pozoruhodná vína ročníku 2011. Část z nich Vám bude prezentována vždy ve dvojici vín z téže odrůdy. Samozřejmě s příslušným komentářem a Vy budete mít při tomto porovnání jedinečnou příležitost posoudit jejich vlastnosti a zhodnotit jejich přednosti. Jako vždy se máte na co těšit! Přestávku masopustního degustačního večera zpříjemní něco k zakousnutí a možná bude i zábavný soutěžní kviz pro všechny, samozřejmě se zajímavou cenou pro jeho vítěze.

Vstupné na Masopustní košt nejen archivních vín činí 320,- Kč včetně občerstvení.

Restauraci U tří bernardýnů najdete na adrese:
ulice Mezi vodami č. 1955/19, Praha 4 - Modřany.
www.utribernardynu.cz

Pokud pozvání na Masopustní košt nejen archivních vín přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělního dopoledne 11. února. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Podrobnosti najdete také na stránkách www.klub-movik.cz.

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap