Kateřinská přehlídka ročníkových a přívlastkových vín 2011

organizes:

Wine Shop Tuřany

Adress: Revoluční 3 Brno – Tuřany
Country: Česká republika
internet: http://www.vinotekaturany.cz
Begin:
End:

Vinotéka Vlastimil Job Vás srdečně zve na již XII. Kateřinskou přehlídku ročníkových a přívlastkových vín, která se bude konat dne 19.listopadu 2011 od 13:00 do 20:00 hodin v prostorách tuřanské sokolovny. Letošní ročník bude zároveň pojat jako již devátý memoriál pana Vlastimila Joba, zakladatele tradice Kateřinského koštu vín v Tuřanech.
Na co se můžete těšit
volná degustace více než 150 vzorků vynikajících vín z prestižních jihomoravských vinařství (za koštované vzorky vín po zaplacení vstupného již neplatíte!)
prodej degustovaných vín přímo od vinařů
v ceně vstupenky slevový poukaz v hodnotě 50,-Kč na nákup vín během akce
muzika "Mládí z Čejče"
výstava obrazů paní Jitky Mazánkové
bohatá tombola
občerstvení zajištěno
Bude pro vás připravena volná degustace více než 150 vzorků vín té nejvyšší kvality z cca dvaceti prestižních jihomoravských vinařství. Svá vína zde budou osobně prezentovat taková vinařství jako například Vinařství Maděřič z Moravského Žižkova, Vinařství Vladimír Tetur z Velkých Bílovic, Rodinné vinařství Jedlička&Novák z Bořetic, Vinařství Perla vín se svým polosladkým vínem Ledová Královna, Vinařství Esterka z Čejkovic, , Vinařství Drápal se slámovými víny známými z filmu 2BOBULE, Vinařství Musilovi z Dolních Kounic, Vinařství Volařík z Mikulova, Vinařství Metroflora z Milotic a další. Řada těchto vinařství získala také významná ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích.
Nespornou předností Kateřinského koštu je také to, že svá vína prezentují sami majitelé či sommeliéři z těchto předních vinařství, kteří Vám mohou poskytnout zajímavé informace o jimi prezentovaných vínech.
Hudební doprovod Kateřinského koštu bude zajišťovat cimbálová muzika "Mládí z Čejče". U cimbálu si můžete zazpívat i zatancovat.
V prostorách věnovaným Kateřinskému koštu a prezentaci vín bude své obrazy s motivy zejména Pálavy a přilehlých vinohradů vystavovat paní Jitka Mazánková. Vystavené obrazy bude možno na této akci také zakoupit.
Připravena je také tombola s hodnotnými cenami v podobě elektroniky, šperků, kosmetiky, uzenářských výrobků, květinové výzdoby či sladkého pečiva.
Teplá i studená kuchyně a další občerstvení zajištěno.
Cena vstupného 250,-Kč
V ceně vstupného je slevový kupón v hodnotě 50,-Kč na nákup vín přímo od výrobců.
Těšíme se na setkání s Vámi u dobrého vína.

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap