Galadegustace Prague Wine Trophy

Adress: Koulova 15, Praha 6
Country: Česká republika
internet: http://www.vinorevue.cz/default.aspx?ido=192&sh=-730883258
Begin:
End:

Praha opět patří vínu! Po roce se vrací již pátý ročník festivalu Prague Wine Week, během něhož Praha od 21. do 27. ledna 2013 ožívá vínem. Již potřetí jsou principem festivalu úspěšné „wine & food tandemy“ – spojení dovozců a vinařství, kteří získali medaili v soutěži Prague Wine Trophy, s restauracemi, vinnými bary a vinotékami. Ty nabízejí menu s víny a ochutnávky vín za příznivé ceny. Tříchodové menu v restauraci se třemi víny stojí 450 Kč, degustace tří až pěti vín s malým občerstvením ve vinném baru 250 Kč a degustace pěti vín ve vinotéce 150 Kč.

Galadegustace

Festival zahájí Galadegustace medailových vín ze soutěže Prague Wine Trophy, která se koná v pondělí 21. ledna 2013 od 14 do 20 hodin v hotelu Crowne Plaza Prague, Koulova 15, Praha 6. Vstupenky na Galadegustaci v ceně 1000 Kč včetně DPH jsou v prodeji v síti Ticketpro. Na Galadegustaci se představí více než 450 vín.
Seznam vín pro Galadegustaci

Masterclass

V úterý 22. ledna 2013 od 15 do 17 hodin proběhne v hotelu Crowne Plaza Prague, Koulova 15, Praha 6, Masterclass „How to Understand Fine and Rare Wines“ (Jak porozumět starým a vzácným vínům). Masterclass povedou dva Masters of Wine, Dr. Josef Schuller, MW a Frank Smulders MW. Oba Masters of Wine na skutečně raritních vínech představí systematický přístup k degustaci WSET, celý vzdělávací systém WSET, vedoucí až ke studiu Institutu Masters of Wine, a kurz Fine and Rare Wine Specialist, který pořádá vídeňský Palais Coburg. Masterclass bude vedena v angličtině, vína se budou ochutnávat naslepo a poté budou odtajněna. Počet míst je omezen na 30 osob. Vstupenky v ceně 1000 Kč včetně DPH lze objednat na admin@praguewineacademy.cz.

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap