Průlet státy Austrálie, Francie, Chile, Itálie

organizes:

Wine Shop U svatého Vavřinca

Adress: Ostrožská Nová Ves
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Australská vinařství produkují kvalitní vína rozmanitých stylů. Nejčastěji zde narazíme na australské víno klasických odrůd Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Sémillon nebo na víno typické australské odrůdy Shiraz. Víno z Austrálie má potenciál zařadit se po boku nejdůležitějších vinařských zemí jako jsou Francie, Itálie a Španělsko.
Francouzská vína se považují za nejlepší na světě a není divu, že patří k nejdražším na trhu. Francouzské víno je zkrátka pojmem. V naší nabídce naleznete jak bílé, růžové nebo červené francouzské víno, tak i šampaňské. Víno z Francie u nás můžete vybírat podle druhu, oblasti, vinařství, nebo francouzské klasifikace.
Chile je země proslulá vynikajícími podmínkami pro pěstování vína. Mezi chilskými víny najdete nejčastěji odrůdu Chardonnay a Pinot Noir. I přes krátkou historii chilského vinařství je víno z Chile velmi populární. Chutné, ovocné chilské víno osloví laiky i skutečné znalce vín.
Itálie si drží celosvětové prvenství v množství vyrobeného vína. Italské odrůdy jsou velmi rozmanité. Najdete zde lehké, snadno pitelné italské víno, ale také neuvěřitelně plné, komplexní víno z Itálie. Legendou mezi italskými víny se stalo Chianti, jako nejznámější představitel italské vinařské školy.

vstupné 100,-Kč

účast prosím potvrďte na tel.:518 387 343, 572 598 195, faxu:518 387 345, e-mailu: vo.karbula@seznam.cz

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap