III. Vánoční večer MOVIKu

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Restaurant DOMYNO, Novodvorská 1010/14, Praha 4-Lhotka
Country: Česká republika
internet: http://www.klub-movik.cz/
Begin:
End:

Řízená degustace vín pro slavnostní příležitosti.
Již III.Vánoční večer MOVIKu,se uskuteční v úterý 29.listopadu od 19:00 hod tradičně v salonku restaurantu Domyno na Novodvorské ulici 1010/14 v Praze 4–Lhotka. Na programu bude řízená ochutnávka vín vybraných a doporučených jako doprovod k vánočnímu menu a vhodných pro slavnostní příležitosti, Silvestrovskou oslavu, Novoroční přípitek,nebo jako vhodný dárek pro Vaše blízké či přátele. Příjemný večer s noblesními víny v atmosféře blížících se Vánoc s volbou Krále večera – vína, které Vás nejvíce zaujme svými vlastnostmi. Připraven bude zábavný vinařský kviz, jehož vítěz si odnese láhev přívlastkového vína a samozřejmě občerstvení k vínu.Jste srdečně zváni!

Dopravní spojení do Domyna je ze stanice metra Kačerov busem č. 215, 117 a 189. Výstupní stanice Nové dvory. Ze stanice metra Smíchovské nádraží se dostanete busem linky 197 a 198. Výstup opět ve stanici Nové dvory.

Pokud přijmete pozvání na tento příjemný večer, je nutné si zarezervovat vstupenky nejpozději do pondělí 28. listopadu na e-mailové adrese modr@klub-movik.cz nebo na telefonu 737 586 664. Na těchto kontaktech také získáte v případě zájmu jakékoliv další informace.

Vstupné na III.Vánoční večer MOVIKu je 320,- Kč.

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap