Vína pro sváteční příležitosti

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Hausmannova 3045/16 Praha 4 - Modřany 143 00
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Dobrý den vážení přátelé dobrého vína a příznivci klubu MOVIK,

již čtvrtý rok společných setkání a aktivit příznivců dobrého vína a vinařské kultury vyvrcholí poslední letošní plánovanou akcí v úterý 4. prosince od 19:00 hod. v salónku moderního restaurantu DOMYNO, Novodvorská 1010/14, Praha 4 - Lhotka. Tato akce v předvečer mikulášské nadílky bude důstojným a jistě příjemným rozloučením klubu MOVIK - Modřanského vinařského klubu s rokem 2012.
Pro tento degustační večer je připravena sestava prémiových vín z domova i z ciziny, která jsou vhodná pro sváteční příležitosti blížícího se konce roku. Doprovod slavnostní vánoční tabule, silvestrovských oslav anebo jako dárek přátelům. Téměř všechna budou v MOVIKu představena a chutnána poprvé. Nechte se překvapit... Jednu láhev velmi atraktivního vína z Jížní Afriky, které během večera ochutnáte, si jako speciální vánoční cenu odnese vítěz krátkého zábavného kvízu. Každý z účastníků dostane na konci večera také malou pozornost pro radost.

Pokud pozvání na IV.Vánoční večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělního dopoledne 3. prosince. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Vstupné na IV.Vánoční večer je 320,- Kč za osobu a je v něm zahrnuto také občerstvení během přestávky.

Jak se do místa konání, restaurace DOMYNO, dostanete? Od stanice metra B Smíchovské nádraží busem linky č. 197 bez přestupu za 22 minut až do výstupní stanice Nové Dvory. Odtud cca 150 m do Domyna. Ze stanice metra C Kačerov použijte bus linky č. 189 nebo 215. Do výstupní stanice Nové Dvory pojedete pouhých 10 minut.

Pro další informace a zajímavosti navštivte www.klub-movik.cz.

Na shledanou s Vámi se těší,

Antonín Modr
MOVIK - Modřanský vinařský klub
GSM 737 586 664
E-mail: modr@klub-movik.cz

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap