Malé snoubení vína & sýrů

Adress: Novodvorská 1010/14, Praha 4 – Lhotka
Country: Česká republika
internet: http://www.klub-movik.cz/pristi-akce/25-rijna-2011-male-snoubeni-vina-syru
Begin:
End:

Vážení přátelé a příznivci dobrého vína, po pozitivním ohlasu na květnový pořad se snoubením vína a delikates pro Vás tentokrát MOVIK – Modřanský vinařský klub připravil další speciální tematický večer pod názvem „Malé snoubení vína & sýrů”. Můžete se těšit na ochutnávku devíti cíleně vybraných vín, která budou doprovázena celkem 5 druhy sýrů. Degustovaná vína a podávané sýry budou tvořit zajímavé, vzájemně se doplňující kombinace chutí a vůní. Dozvíte se zábavnou formou obecné zásady, jaká vína jsou vhodná k jednotlivým druhům sýrů, na co si dát při jejich kombinování pozor a jistě to pro Vás bude třeba inspirace pro přípravu domácího pohoštění k posezení s přáteli. Zakoupené vstupenky budou slosovány a při troše štěstí si můžete odnést láhev kvalitního vína.

Tento zajímavý večer se uskuteční v úterý 25. října od 19:00 hodin v salonku restaurace Domyno na Novodvorské ulici 1010/14, Praha 4 – Lhotka. Dopravní spojení ze stanice metra Kačerov busem č. 215, 117 a 189. Výstupní stanice Nové dvory. Ze stanice metra Smíchovské nádraží se dostanete busem linky 197 nebo 198. Výstup opět ve stanici Nové dvory.

Pokud přijmete pozvání na tento příjemný a inspirativní večer, je nutné si zarezervovat vstupenky nejpozději do pondělí 24. října na e-mailové adrese modr@klub-movik.cz nebo na telefonu 737 586 664. Na těchto kontaktech také získáte v případě zájmu jakékoliv další informace.
Vstupné na akci „Malé snoubení vína & sýrů” je 320,- Kč.

Na setkání s Vámi se těší,
Antonín Modr

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap