LAHOFER Dobšice

organizes:

Restaurant Zorbas

Adress: Ve smečkách 13, 110 00 Praha 1
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Vážení přátelé dobrých vín ,srdečně Vás zveme na ŘÍZENOU ochutnávku ve čtvrtek 1. listopadu

od 19hod do 21 hod

vinařství LAHOFER Dobšice

největší pěstitel na Znojemsku celkem 480.000 lahví, 80 zaměstnanců
(410ha, z toho120ha v ekologické produkci)

Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet.

vína představí Jaroslav Chaloupecký

(čtěte až do konce, je tam kalendář ochutnávek až do PROSINCE)

informace pro ty, kdo ještě neznají vína Lahofer:

3 vína LAHOFER mezi TOP 77Pálava, výběr z hroznů roku 2011, Muškát moravský, pozdní sběr ročníku 2011 a Veltlínské zelené z Vinařství LAHOFER jsou mezi TOP 77 víny České republiky.

Velká zlatá ze Slovenska Velkou zlatou medaili a absolutně nejvyšší bodové ohodnocení si ze slovenské mezinárodní soutěže vín Muvina 2012 odváží Vinařství LAHOFER s vínem Pálava, výběr z hroznů, 2011

Úspěch v San Franciscu Hned čtyři vína Vinařství LAHOFER uspěla v mezinárodní soutěži San Francisco International Wine Competition ve Spojených státech amerických. Mezi čtyřmi a půl tisíci vzorků z celého světa ocenila odborná porota třemi stříbrnými a jednou bronzovou medailí jednu šarži Pálavy a tři šarže Sauvignonu Blanc.

10 z 10 vín Vinařství LAHOFER uspělo na prestižní výstavě AWC Vienna Desítku ocenění si z letošní rekordní přehlídky vín AWC Vienna veze Vinařství LAHOFER. Odborné komisi chutnalo všech deset vzorků, které vinaři z Dobšic do soutěže přihlásili. Vinařství LAHOFER si tak připsalo stoprocentní úspěšnost na jedné z nejprestižnějších světových výstav vín.

Ta byla navíc letos soutěží rekordní. „AWC Vienna 2012 je největší a nejúspěšnější soutěží vín na světě, oficiálně je uznána Evropskou unií. V letošním roce se přehlídky zúčastnilo 11 514 vzorků vín od sedmnácti set šedesáti producentů ze sedmatřiceti zemí světa. To je absolutní světový rekord,“ pochlubili se na oficiálních webových stránkách soutěže AWC Vienna její pořadatelé.

Vinařství LAHOFER si z této prestižní soutěže přiveze letos čtyři zlaté medaile (více než 90 bodů ze stobodové stupnice), čtyři stříbrné medaile (87–89,9 bodů) a dvě pečetě (84–86,9 bodů). „Náš výsledek svědčí jak o vhodném výběru vín zaslaných na soutěž, tak samozřejmě o jejich kvalitě, ale i o výjimečnosti ročníku 2011. Všechna vína z Vinařství LAHOFER, která letos soutěžila na AWC Vienna, byla právě z tohoto ročníku,“ sdělil marketingový a obchodní ředitel Vinařství LAHOFER Daniel Smola.

REZERVACE NUTNÁ e:mailem: info@zorbas.cz - počet osob

nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost

v řecké restauraci ZORBAS Praha 1, Ve Smečkách 13

pečeme domácí řecký olivový chléb, tombola

vstupné 230Kč (12 vzorků + talířek s chlebem a sýrem)

Na Vaši návštěvu se těší Ing. Lubor Maršák - řecká restaurace Zorbas a řecká vinotéka

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap