Večer portugalských vín

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Hausmannova 3045/16 Praha 4 - Modřany 143 00
Country: Česká republika
internet: http://www.klub-movik.cz/
Begin:
End:

Prezentační a degustační VEČER PORTUGALSKÝCH VÍN se uskuteční v úterý 23.října od 19:00 hod. Místem konání je salónek moderního restaurantu DOMYNO, Novodvorská 1010/14, Praha 4 – Lhotka.

Budete mít jedinečnou příležitost poznat a ochutnat vína z této krásné, avšak pro nás dosti vzdálené země a poslechnout si k nim zasvěcený komentář. Tuto reprezentativní přehlídku vín včetně portského a madeiry představí a degustaci osobně povede znalkyně portugalských vín hovořící plynně portugalsky, paní Mgr. Barbora Bartoníčková ze společnosti ADEGA DURAS. Paní Bartoníčková pravidelně navštěvuje portugalská vinařství a přímo tam osobně vybírá vína, která pak ADEGA DURAS dováží do ČR a je jejich výhradním distributorem. Při výběru vín firma dbá v neposlední řadě na příznivý poměr mezi kvalitou vína a jeho cenou pro spotřebitele. ADEGA DURAS má v současné době nejširší nabídku portugalských tichých vín na našem trhu.

Chcete-li prožít příjemný a inspirativní večer s atraktivními portugalskými víny a povídáním o nich v přátelské společnosti pozitivních lidí, určitě přijďte. Pořady klubu MOVIK - Modřanského vinařského klubu jsou otevřeny všem, kteří mají zájem o víno a chtějí se o něm dozvědět něco více, a to bez ohledu na míru zkušeností, kterou s tímto nápojem mají.

Pokud přijmete pozvání na tento vskutku mimořádný VEČER PORTUGALSKÝCH VÍN, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělí 22. října. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Vstupné na VEČER PORTUGALSKÝCH VÍN je 320,- Kč za osobu a je v něm zahrnuto také občerstvení během přestávky.

Jak se do místa konání, restaurace DOMYNO, dostanete? Od stanice metra B Smíchovské nádraží busem linky č.197 bez přestupu za 22 minut až do výstupní stanice Nové Dvory. Odtud cca 150 m do Domyna. Ze stanice metra C Kačerov použijte bus linky č. 189 nebo 215. Do výstupní stanice Nové Dvory pojedete pouhých 10 minut.

Na shledanou tentokrát při portugalském víně!

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap