VEČER PORTUGALSKÝCH VÍN

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Novodvorská 1010/14, Praha 4 - Lhotka
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Dobrý den vážení přátelé dobrého vína a příznivci klubu MOVIK,

po velmi úspěšné "poprázdninové" akci minulý měsíc Vás všechny srdečně zvu na prezentační a degustační VEČER PORTUGALSKÝCH VÍN, který se uskuteční v úterý 23. října od 19:00 hodin. Místem konání je jako obvykle salónek moderního restaurantu DOMYNO, Novodvorská 1010/14, Praha 4 - Lhotka.
Budete mít jedinečnou příležitost poznat a ochutnat celkem 11 portugalských vín a poslechnout si k nim zasvěcený komentář. Tuto reprezentativní přehlídku vín včetně portského a madeiry představí a degustaci osobně povede znalkyně portugalských vín hovořící plynně portugalsky, paní Mgr. Barbora Bartoníčková ze společnosti ADEGA DURAS. Paní Bartoníčková pravidelně navštěvuje portugalská vinařství a přímo tam osobně vybírá vína, která pak ADEGA DURAS dováží do ČR a je jejich výhradním distributorem.

Chcete-li prožít příjemný a inspirativní večer s atraktivními portugalskými víny a povídáním o nich v přátelské společnosti pozitivních lidí, určitě přijďte. Pořady klubu MOVIK - Modřanského vinařského klubu jsou otevřeny všem, kteří mají zájem o víno a chtějí se o něm dozvědět něco více, a to bez ohledu na míru zkušeností, kterou s tímto nápojem mají.

Pokud přijmete pozvání na tento vskutku mimořádný VEČER PORTUGALSKÝCH VÍN, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělí 22. října. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Vstupné na VEČER PORTUGALSKÝCH VÍN je 320,- Kč za osobu a je v něm zahrnuto také občerstvení během přestávky.

Jak se do místa konání, restaurace Domyno, dostanete? Od stanice metra B Smíchovské nádraží busem linky č. 197 bez přestupu za 22 minut až do výstupní stanice Nové Dvory. Odtud cca 150 m do Domyna. Ze stanice metra C Kačerov použijte bus linky č. 189 nebo 215. Do výstupní stanice Nové Dvory pojedete pouhých 10 minut.

Další informace najdete také na stránkách www.klub-movik.cz.

Na shledanou s Vámi tentokrát při portugalském víně se těší,
Antonín Modr
MOVIK - Modřanský vinařský klub
GSM 737 586 664
E-mail: modr@klub-movik.cz

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap