Rozloučení s létem aneb Kolem světa za vínem

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Hausmannova 3045/16 Praha 4 - Modřany 143 00
Country: Česká republika
internet: http://www.klub-movik.cz/
Begin:
End:

Vážení přátelé dobrého vína a příznivci klubu MOVIK, po letní přestávce v činnosti klubu se konečně blíží termín konání první z plánovaných podzimních akcí. Rád bych Vás na ni pozval. Uskuteční se v úterý 18. září 2012 od 19:00 hodin pod názvem ROZLOUČENÍ S LÉTEM aneb KOLEM SVĚTA ZA VÍNEM. Místem konání degustačního večera bude kultivované prostředí salónku restaurantu DOMYNO, Novodvorská 1010/14, Praha 4 – Lhotka. Už z názvu pořadu lze vytušit, jaký formát večera nás společně čeká. V první části to bude řízená degustace pozoruhodných vín. Tak například budete mít příležitost ochutnat raritní víno s příběhem inspirovaným legendou o zrození Fénixe. Poprvé při degustaci v MOVIKU se bude chutnat „ bobuláč“, anebo se můžete těšit na další skvělé rakouské víno od Karla Neustiftera. Ve druhé části večera, po přestávce s občerstvením, které je v ceně vstupného, ochutnáme společně několik vín, která přivezli z dovolené v cizině někteří účastníci večera a předem projevili přání představit je při akci klubu MOVIK. I tato vína budou mít určitě svou kvalitu doprovázenou zajímavými příběhy o jejich získání. Během prezentace a degustace jednotlivých vín se populární formou dozvíte spoustu zajímavostí o víně, odrůdách révy vinné, technologii výroby, senzorickém hodnocení vína, ale i aktuality z dění na vinařské scéně.

Chcete-li prožít příjemný a inspirativní večer s vínem a povídáním o něm v přátelské společnosti pozitivních lidí, určitě přijďte. Pořady klubu MOVIK – Modřanského vinařského klubu jsou otevřeny všem, kteří mají zájem o víno a chtějí se o něm dozvědět něco více, a to bez ohledu na míru zkušeností, kterou s tímto nápojem mají.

Pokud přijmete pozvání a chcete se zúčastnit tohoto degustačního večera, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz, nebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělí 17. září. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Vstupné na zářijovou akci je 320,- Kč za osobu.

Jak se do místa konání, restaurace Domyno, dostanete? Vzhledem ke změnám v pražské MHD od 1. září Vám doporučuji podívat se na stránky www.ropid.cz, kde najdete aktuální informace o dopravním spojení (výstupní stanice se jmenuje Nové Dvory).

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap