ROZLOUČENÍ S LÉTEM aneb KOLEM SVĚTA ZA VÍNEM

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Novodvorská 1010/14, Praha 4 – Lhotka
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Místem konání degustačního večera bude kultivované prostředí salónku restaurantu DOMYNO, Novodvorská 1010/14, Praha 4 – Lhotka. Už z názvu pořadu lze vytušit, jaký formát večera nás společně čeká. V první části to bude řízená degustace pozoruhodných vín. Tak například budete mít příležitost ochutnat raritní víno s příběhem inspirovaným legendou o zrození Fénixe. Poprvé při degustaci v MOVIKU se bude chutnat „ bobuláč“, anebo se můžete těšit na další skvělé rakouské víno od Karla Neustiftera. Ve druhé části večera, po přestávce s občerstvením, které je v ceně vstupného, ochutnáme společně několik vín, která přivezli z dovolené v cizině někteří účastníci večera a předem projevili přání představit je při akci klubu MOVIK. I tato vína budou mít určitě svou kvalitu doprovázenou zajímavými příběhy o jejich získání. Během prezentace a degustace jednotlivých vín se populární formou dozvíte spoustu zajímavostí o víně, odrůdách révy vinné, technologii výroby, senzorickém hodnocení vína, ale i aktuality z dění na vinařské scéně.

Chcete-li prožít příjemný a inspirativní večer s vínem a povídáním o něm v přátelské společnosti pozitivních lidí, určitě přijďte. Pořady klubu MOVIK – Modřanského vinařského klubu jsou otevřeny všem, kteří mají zájem o víno a chtějí se o něm dozvědět něco více, a to bez ohledu na míru zkušeností, kterou s tímto nápojem mají.

Pokud přijmete pozvání a chcete se zúčastnit tohoto degustačního večera, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz, nebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělí 17. září. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Vstupné na zářijovou akci je 320,- Kč za osobu.

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap