Degustace vín Jan Plaček

organizes:

Wine Shop Petra Kobzová

Adress: Tolstého 208/2 779 00 Olomouc-Povel
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Vážení milci vín.
Zvu Vás na čtvrteční ochutnávku a pokračování poutě po znojemské vinařské podoblasti, jejíž počátkem byla minulá degustace - vinařství Lahofer.

Tentokrát však budeme ochutnávat vína z rodinného vinařství nacházejícího se v Moravských Bránicích. Čeká nás minimálně 10 vzorků vín jež vybere a které nám představí vinař, sklepmistr Ing.Jan Plaček a doufám, že bude doprovázen „manažerkou“ vinařství – paní Plačkovou. Nenapadá mě jiné označení pozice kterou paní Plačková ve vinařství zaujímá než toto a to po žertovném prohlášení pana Plačka „máme tolik hlav révy vinné kolik dokáže má žena okopat“

Své chuťové pohárky si nalaďte na bílá, rosé i červená vína suchá - polosuchá. Cukrlata ovšem nečekejte (snad jen od 100% hroznové šťávy - moštu, pro který jistě uděláme místo v regálech).
Vstupné na osobu 250 Kč

zahrnuje ochutnávku min.10 vzorků vín, pečivo, vodu , slevu 15% na zakoupené lahve vinařství Plaček platící pouze pro tento večer.
Po degustaci je zvyklostí ještě posedět a věnovat se nedopitým lahvím vín, doladit své degustační lístky a zaplatit :o)

Kapacita 30 míst ve vinotéce není nikterak veliká prosím tedy o co nejzávaznější rezervace, které si budete zajišťovat pro sebe či své známé.

Telefon do vinotéky – 737 81 81 61
Nashledanou u vína s vinařem. Petra Kobzová

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap