Malá vinařská party

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Hausmannova 3045/16 Praha 4 - Modřany 143 00
Country: Česká republika
internet: http://www.klub-movik.cz/
Begin:
End:

Přijďte na MALOU VINAŘSKOU PARTY, červnovou akci, která bude poslední akcí MOVIKu před letní přestávkou v činnosti klubu.
Dříve než nastane čas letních dovolených a rozprchneme se po Čechách, Moravě, Evropě a možná i dál, zvu Vás na ochutnávku zajímavých vín, která jsou vhodná pro nadcházející letní období. Jsou to především svěží aromatická bílá vína ročníku 2011, která nabídnou zajímavé srovnání senzorických vlastností dvojic vín z odrůd Müller Thurgau a Sauvignon. Budete mít příležitost ochutnat čerstvého absolutního šampióna květnových Valtických vinných trhů, nejstarší soutěže vín u nás přezdívané „vinařský Wimbledon“. Připravena k degustaci budou kromě jiného také tři růžová vína, která k letnímu osvěžení určitě patří. Ale ani milovníci červeného vína nepřijdou zkrátka…

Řízená ochutnávka vín vyplní první část tohoto degustačního večera. Ve druhé části bude ponechán dostatek prostoru pro diskusi o představených vínech, která bude možno znovu přechutnat, zakoupit nebo objednat a bude i prostor pro přátelské pobesedování o víně a zajímavostech kolem něj. Budu se také těšit na Vaše názory a návrhy na koncepci příštích akcí. Jako vždy bude součástí večera občerstvení k vínu. Neváhejte a přijďte strávit příjemný letní večer jak se skvělými víny, tak i se skvělými lidmi. Jste srdečně zváni!

Malá vinařská party klubu MOVIK se uskuteční v úterý 26. června od 19:00 hod v restaurantu Domyno na Novodvorské ulici č.1010/14, Praha 4 - Lhotka (komplex budov Eltodo). Do Domyna se dostanete ze stanice metra C Kačerov busem č. 215, 117, 189. Od "béčka" ze Smíchovského nádraží pak busem linky č. 197 anebo 198. Výstupní stanice se jmenuje Nové Dvory.

Vstupné na Malou vinařskou party je 320,- Kč.

Pokud se rozhodnete přijmout pozvání na tuto akci, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky prostřednictvím emailu na adrese modr@klub-movik.cz nebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělí 25. června. V případě zájmu získáte na výše uvedených kontaktech také jakékoliv další informace.

Těším se na setkání s Vámi!
Antonín Modr

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap