Degustace Vinařství Volařík, Mikulov

organizes:

Wine Shop Benešov

Adress: Řeznická 235 (vchod z Malého náměstí) 256 01 Benešov
Country: Česká republika
internet: http://www.vinoteka-benesov.cz/akce_vinoteky/17/
Begin:
End:

Pro mnohé z Vás je toto vinařství již jistě známé, neboť nejen, že vyhrálo soutěž Vinařství roku, ale též mělo nejúspěšnější kolekci na Králi vín. A to je pouze taková malá špička ledovce z celé řady dalších úspěchů. Pro nás konzumenty je ale nejdůležitější především ten fakt, že se skutečně jedná o skvěle udělaná a velmi dobře pitelná vína. Za tím vším stojí skutečnost, že vinařství disponuje těmi nejlepšími polohami viničních tratí rozložených v nejbližším okolí Pálavy, což jejich vínům dává příjemnou mineralitu, má uznávané odborníky se správným citem pro víno a má i nejmodernější a šetrné technologie výroby. To vše dává tušit i těm méně zasvěceným, že ochutnávka vín z vinařství Volařík bývá vždy zajímavým zážitkem a máme se skutečně na co těšit.
Cena speciální akce je 200 Kč včetně pohoštění. Platba ve vinotéce předem. Těšíme se na vás. Po ukončení akce si budete moci ochutnaná vína zakoupit se slevou.
Počet míst je omezen, prosím hlašte se e-mailem na richard.kubin@vinoteka-benesov.cz, nebo svoji účast potvrďte telefonicky na č. 721 288 185.

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap