Májový košt čejkovických vín rodinného vinařství Pastorek.

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Hausmannova 3045/16 Praha 4 - Modřany 143 00
Country: Česká republika
internet: http://www.klub-movik.cz/
Begin:
End:

MÁJOVÝ KOŠT ČEJKOVICKÝCH VÍN RODINNÉHO VINAŘSTVÍ PASTOREK se uskuteční v úterý 22. května od 19:00 hod v salonku restaurantu DOMYNO, Novodvorská 1010/14, Praha 4 – Lhotka. Půjde o speciální prezentaci Vinařství Jiří Pastorek na půdě klubu MOVIK – Modřanského vinařského klubu s řízenou degustací vín z produkce tohoto vinařství sídlícího v Čejkovicích ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařství Pastorek je rodinné, dynamicky se rozvíjející vinařství, které používá při výrobě vína moderní technologie a výrobní postupy. Kvalitu jejich vín dokládají také letošní ocenění ze soutěží Vinum Juvenale nebo Vinařské Litoměřice. Součástí večera bude občerstvení k vínu a také krátká zábavná soutěž o láhev vína, kterou věnuje vinař Pavel Pastorek. Vyhraje ji ten, kdo si zapamatuje nejvíce informací o představeném vinařství a jeho vínech.

Pokud přijmete pozvání a chcete se zúčastnit tohoto mimořádného prezentačního večera, pak je z organizačních důvodů nezbytné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz nebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělí 21. května. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Vstupné na Májový košt vín rodinného vinařství Pastorek je 320,- Kč za osobu.

Jak se do Domyna dostanete? Ze stanice metra C Kačerov busem linky č. 215, 117 nebo 189. Ze Smíchovského nádraží, od metra trasy B, pak použijte bus linky 197 nebo 198. Výstupní stanice je v obou případech stejná a jmenuje se Nové Dvory.

Další informace najdete na stránkách klubu MOVIK www.klub-movik.cz.

Na shledanou s Vámi se těší,
Antonín Modr

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap