Degustace Přerov

Adress: U výstaviště, Přerov
Country: Česká republika
internet: http://www.spanelskavina.com/Forms/Administrace/Aktualita.aspx?Mode=2&id=87
Begin:
End:

Pozýváme všechny milovníky vína a delikates již na třetí degustaci vína která se uskuteční na obvyklém místě, tj. Výstaviště Přerov, administrativní budova. Termín: 22.7.2011 19:00 (netradičně poprvé v pátek) Vstup 80 kč.

Po vstupu do areálu výstaviště se na první křižovatce dáte doprava po cca 30 metrech po pravé straně je Administrativní budova. Víc info s mapkou najdete na našem blogu, kdyby vám to nebylo jasné, zavolejte nebo napište, nasměrujeme vás.

Vstupné na akcii je 80 Kč a zahrnuje cca 10-12 vzorků vína z čeho jsou 2x bílé mladé, 2-3x růžové mladé, 2x červené mladé , 1-2x mladé speciál neboli semicrianza (částečné zrání v sudu) 3-4x crianza (zrání v sudu 9-12 mesíců) a 1x reserva, tj rok v sudu a minimálně dva roky zrání v láhvi. Dále ochutnávka pravých španělských oliv od Barruzu , vzorek cca 5 sýru ze Španělska, ochutnávka olivového oleje, pravého Extra Virgin za studena lisovaného od Bodegas Ochoa a naložených sušených rajčat (Itálie)
Účast prosím potvrzovat na mail marek@satisfied.cz nebo tel 773653870 čím dřív tím lepe ale nejpozději do 22.7 do cca 18:00
Součástí degustace je promítání a povídání o Španělsku a španělském vinařství.
Těšíme se na vaši účast.

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap