Degustace vín ze starých vinic Vinařství Koráb z Boleradic

organizes:

Wine Shop Benešov

Adress: Řeznická 235, 256 01 Benešov
Country: Česká republika
internet: http://www.vinoteka-benesov.cz/akce_vinoteky/12/
Begin:
End:

Rádi bychom Vám představili velmi zajímavá vína tohoto malého vinařství z Velkopavlovické vinařské podoblasti, kde vznikají vína s opravdovou úctou ke starým vinohradům, přičemž malá násada hroznů a původní moravské klony, spolu s dlouhými kořeny staré révy má velmi pozitivní vliv na jakost hroznů a výsledný projev vína. Jako své poslání zde berou tvorbu vín, ve kterých se přenáší hodnoty skryté ve vinohradech a charakteristický terroir podoblasti, vín jejichž nezaměnitelný charakter pochází z prostředí, půdy, svažitosti, orientace, mikroklimatu a vrozených rozmanitostí. Převážná většina vín je kvašena spontánně pomocí kvasinek přirozeně se vyskytujících na zdravých hroznech a zrají v dřevěných sudech. Mnozí z Vás možná již ochutnali velmi zajímavé víno připravené metodou sur-lie, či likérové víno Černé starosvětské, které jsou specialitami tohoto vinařství, takže již víte, jak zajímavá vína pana Korába jsou a všichni se můžeme těšit i na jeho zasvěcený výklad.
Cena akce je 15O Kč včetně malého pohoštění. Platba ve vinotéce předem. Těšíme se na vás. Po ukončení akce si budete moci ochutnaná vína zakoupit s příjemnou slevou.
Počet míst je omezen, prosím hlašte se e-mailem na richard.kubin@seznam.cz, nebo svoji účast potvrďte telefonicky na č. 721 288 185.

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap