Degustace rumunských vín

organizes:

Wine Shop VINO & spol. Dejvice

Adress: Hergetova Cihelna, Cihelná 2b, Prague 1
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

pan Karl Hauptmann a spolu-vlastníci vinařství Robert Neale a Neville Parry, ve spolupráci s VÍNO & spol., Vás zvou na degustaci vin do Restaurace Hergetova Cihelna v pátek 16.3. od 18h.
Budete mít možnost ochutnat vína z nové vinice Aliman v jižním Rumunsku a vín vinařství Bessa Valley (www.bessavalley.com), včetně několika nových červených vín.
Velice rádi Vás přivítáme v pátek 16.3. od 18h a těšíme se na Vaši návštěvu.

Vstupné Kč 250 na osobu. RSVP: Martin Zima: kontakt@cihelna.com
V případě, že zůstanete déle na večeři, rezervujte si prosím stůl: Hergetova Cihelna, Cihelná 2b, Prague 1, BY EMAIL: kontakt@cihelna.com

Vinice v Rumunsku je situována v oblasti známé po velmi dlouhou dobu pěstováním vinné révy, u malé vesnice jménem Aliman v jižním Rumunsku. V současné době má 80 ha, osázených odrůdami Merlot a Cabernet Sauvignon (přenesené z Bordeaux) a místní odrůdou Feteasca Neagra. Cílem je kombinovat místní suché klimatické podmínky s klasickým francouzským vinařským uměním.
Někteří z Vás již ochutnali první víno Alira ročníku 2009, které zaznamenalo velký úspěch. V rámci degustace budete mít možnost ochutnat vzorek vína Fetasca Neagra ročníku 2011, které se dostane do prodeje koncem tohoto roku.

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap