VÁNOČNÍ VEČER MOVIKu

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Hausmannova 3045/16 Praha 4 - Modřany 143 00
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Po „bublinkovém“ welcome drinku Vás jistě potěší řízená ochutnávka dalších osmi krásných vín, z nichž některá budou novinkami v MOVIKu dosud nechutnanými a část budou tvořit naopak úspěšná vína, která jste ocenili svou přízní při předchozích akcích. Všechna tato vína budete mít k dispozici v druhé části večera k volné degustaci. Stejně tak příjemné občerstvení v podobě studených obložených mís Vám bude k dispozici po zbytek večera. Řízená degustace bude završena kávou doprovázenou červeným portským vínem v kombinaci s čokoládovým bonbónem. Po táhle lahůdce bude nejen příležitost k přátelské diskusi o plánech MOVIKu na příští rok. Těším se na Vaše hodnocení minulých akcí a přivítám nápady a náměty co by Vás zajímalo do budoucna. K adventnímu času bezesporu patří popovídat si s příjemnými lidmi a při takovém „hloučkování“ najít třeba nové přátele. I na to bude čas. Přímo v průběhu večera budete mít možnost zakoupit některá vína v dárkovém balení, nebo si objednat dodání vína pomocí objednávkového listu s garancí dodání do 19.12. Program vyvrcholí společným přípitkem sektem, který bude otevřen klasickou sabráží – odseknutím zátky sektu šavlí, druhá láhev (bude-li) s ještě větším adrenalinem skleničkou. Po skončení Vánočního večera čeká při odchodu na každého z účastníků malý dáreček, malá pozornost.Tak tedy vezměte s sebou přátele, kamarády či kamarádky a přijďte se pobavit a prožít příjemný, přátelský a smysluplný večer nejen s dobrým vínem. A přijďte v dobré náladě! Už teď se na Vás těším!

Cena vstupného za účast na Vánočním večeru činí 440,- Kč.
Dress code: v čem se cítíte příjemně.

Pokud pozvání na Vánoční večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do nedělního večera 7. prosince. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

A ještě jak se ke Třem bernardýnům dostanete.
Adresa: ul. Mezi vodami 19, Praha 4 – Modřany.
V bezprostřední blízkosti restaurace je tramvajová zastávka linek č. 17 a 3 Modřanská škola. Například ze stanice metra C-Kačerov můžete jet autobusem linky 139 do stanice Nádraží Modřany (cca 20 min.), tam přestoupit na tramvaj č. 17 nebo 3 a pokračovat 1 stanici do zastávky Modřanská škola (dá se i pěšky). Od metra B ze Smíchovského nádraží použijte bus linky č. 253 a v zastávce Pobřežní cesta přestupte na tramvaj č. 17 nebo 3. Výstup opět ve stanici Modřanská škola (celkový čas cca 16 min.).

Na shledanou se těší Antonín Modr!

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap