ŘÍJNOVÝ DEGUSTAČNÍ VEČER

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Modřany 143 00
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

V období babího léta, které nás ještě občas oblažuje příjemnými odpoledními teplotami a pohlazením slunečních paprsků, vás srdečně zvu na pravidelný degustační večer klubu MOVIK. Uskuteční se v salónku modřanského restaurantu U tří bernardýnů již příští úterý 14. října od 19:00 hodin. Na co se můžete těšit? Představím vám celkem 10 krásných vín. Prvních 6 z nich bude „evropský“ výběr bílých. Z rakouského Wachau, francouzského Cotes-du-Rhone, španělské oblasti Rueda, bulharské Trácké nížiny a dvě vína moravská. Po krátké přestávce s občerstvením přijde na řadu srovnávací degustace nádherných, opravdu mimořádných Frankovek. Čtyř z těch nejlepších, které v posledních ročnících vinaři na Moravě vytvořili. Budete tak mít jedinečnou možnost ochutnat je a posoudit a porovnat vlastnosti vín ze stejné odrůdy a obdobného stylu. Na závěr zvolíte „Krále večera“, jímž se stane to víno, které vás během ochutnávky nejvíce oslovilo.
Po skončení degustace si můžete na místě zakoupit za „klubové“ceny vína, která vám zachutnala, nebo si objednat bezplatně jejich dodání.

Bude mi potěšením, pokud moje pozvání přijmete a přijdete strávit příjemný večer s příjemnými víny v neméně příjemné a přátelské atmosféře klubu MOVIK.
Těším se na vás v úterý 14. října od 19:00 hodin v salónku modřanského restaurantu U tří bernardýnů, tradičním místě degustačních večerů klubu MOVIK – Modřanského vinařského klubu.

Jak se ke Třem bernardýnům dostanete? V bezprostřední blízkosti restaurace je tramvajová zastávka linek č. 17 a 3 Modřanská škola. Například ze stanice metra C-Kačerov můžete jet autobusem linky 139 do stanice Nádraží Modřany (cca 20 min.), tam přestoupit na tramvaj č. 17 nebo 3 a pokračovat 1 stanici do zastávky Modřanská škola (dá se i pěšky). Od metra B ze Smíchovského nádraží použijte bus linky č. 253 a v zastávce Pobřežní cesta přestupte na tramvaj č. 17 nebo 3. Výstup opět ve stanici Modřanská škola (celkový čas cca 16 min.).

Vstupné na Říjnový degustační večer činí 320,- Kč a kromě degustace 10 vín je v něm zahrnuto malé občerstvení.

Pokud pozvání na degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělního poledne 13. září. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Na shledanou se těší Antonín Modr!

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap