1.Festival vína Liberec

organizes:

Wine Store Decanté

Adress: Žitavská 47 Liberec 11, 460 11
Country: Česká republika
internet: http://www.decante.cz
Begin:
End:

Liberec otevírá brány 1. Festivalu vína

Liberec, 11. září 2014 – Na sobotu 27. září 2014 připravilo město Liberec spolu s galerií vín Decanté 1. Festival vína Liberec. V Liebiegově paláci v Liberci (bývalá Oblastní galerie) představí vinaři z Čech a Moravy svá nejkvalitnější vína. Vstup na festival je pro všechny účastníky volný.

Zahajovací ročník festivalu představí návštěvníkům více než 200 vín uznávaných vinařů z Čech a Moravy, která k degustaci nabídnou přímo majitelé jednotlivých vinařství. „Jedinečnou příležitostí bude ochutnat vína například od držitele titulu Vinař roku 2014 - Miroslava Volaříka nebo vína nejlepšího Vinařství roku 2013 - vinařství Sonberk “, říká Hynek Novotný, hlavní sommeliér akce. Atmosféru festivalu pak dokreslí cimbálová muzika a originální hudební dramaturgie složená z bluesových, jazzových nebo countryových kapel včetně jednoho netradičního hudebního překvapení. Děti zažijí dobrodružství při skautských hrách a pobaví se veselým divadelním představením. Všem návštěvníkům během celého dne budou k dispozici také gurmánské speciality od regionálních farmářů, uzenářů, sýrařů, pekařů nebo chovatelů ryb či výrobců sladkých zákusků a kávy.

Vůbec první Festival vína v Liberci se uskuteční v sobotu 27. září 2014 od 10h do 22h v Liebiegově paláci – U Tiskárny 81, Liberec. Vstup je pro všechny návštěvníky volný.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Hynek Novotný, tel. 608 305 000
Decanté, Žitavská 47, Liberec
decante@decante.cz, www.decante.cz

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap