Grilované speciality a skvělá vína!

organizes:

Wine Store 1er.cz | Premier Wines & Spirits

Adress: Rošických 4, Praha 5 – Malá Strana
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Vážení přátelé a milovníci vína,

Pozvánka
grilovací sezóna je v plném proudu. My ovšem grilování nespojujeme s buřtem nebo pivem v kelímku, a proto jsme pro Vás přichystali exkluzivní grilovací párty podle našich náročných představ.

Ve spolupráci s nově otevřenou restaurací a vinným barem Atelier Red & Wine jsme pro Vás připravili plno zajímavých delikates z vybraných surovin a lokálních produktů z Francie, Itálie a Maďarska. Těšit se můžete například na steaky z vepřového mangalica, špízy z krevet či hovězí veverku.
Servírované menu pak bude samozřejmě vhodně doplněno skvělými víny, která Vás osvěží a letně naladí.

Zážitek z večera plného výtečného jídla a vybraných vín jistě umocní i příjemná venkovní zahrádka a atmosféra restaurace Atelier Red & Wine, která leží pod Petřínskými terasami.
Letní grilovací párty se koná v úterý 12. srpna od 19:00 hodin v restauraci Atelier Red & Wine, Rošických 4, Praha 5 – Malá Strana.

Vstupné na osobu činí 990 Kč.

Degustovaná vína

Terre di San Venanzio, Prosecco Treviso Frizzante DOC
Lehké šumivé ovocné víno z odrůdy Prosecco (Glera), skvělé jako aperitiv. Hrozny pocházejí z oblasti Veneto nedaleko jezera Lago di Garda. 0,75 L
Nyní 175 Kč
Dříve 195 Kč

Weingut Jurtschitsch, Grüner Veltliner Stein Kamptal DAC, 2013
Minerálnější, svěží Veltlín ročníku 2013 z biodynamické vinice z oblasti Kamptal. Doporučujeme podávat dobře vychlazený. Vychutnejte si jej nyní.
Nyní 284 Kč
Dříve 315 Kč

Talamonti, TRABOCCHETTO Pecorino IGT Colline Pescaresi, 2013
Víno má brilantní světle slámovou barvu, v chuti naleznete ovocné tóny zralých hrušek, jablek a jasmínu. Název TRABOCCHETTO byl vybrán pro svůj historický význam poukazující na rybářskou tradici v oblasti Abruzzo. Vychutnejte si jej nyní.
Nyní 256 Kč
Dříve 285 Kč

Kim Crawford, Sauvignon Blanc Marlborough, 2012
Oblíbený moderní Sauvignon z Nového Zélandu z oblasti Marlborough, která je široce uznávána pro pěstování této odrůdy. Sauvignon je jasný a silný, dobře vyvážený, s intenzivní vůní angreštu, mučenky a citrusových plodů. Vychutnejte si jej nyní.
Nyní 359 Kč
Dříve 399 Kč

Château Gassier, Cotes de Provence Rosé Sables d'Azur, 2013
Sables d'Azur vzniklo z výběru velmi kvalitních hroznů z údolí v Provence a Sainte Victorie. Velmi delikátní a jemné růžové víno nabízí něžné tóny květin, citrusů a hroznových zrníček. Vychutnejte si jej nyní.
Nyní 211 Kč
Dříve 235 Kč

Vincent Girardin, Bourgogne Rouge „Cuvée Saint-Vincent“, 2011
Základní červené burgundské od mistra Vincenta Girardina. Velmi povedené víno „Cuvée Saint-Vincent je i přes svou relativní mladost příjemně ovocné, s jemným nádechem dubu v závěru. Vychutnejte si jej nyní do 2017.
Nyní 355 Kč
Dříve 395 Kč

Bodegas Ondarre, Rioja Reserva, 2009
Velmi povedená Rioja Reserva v dobrém ročníku za super cenu. Víno je hebké, sametové a dlouhé. Vychutnejte si jej nyní do 2020.
Nyní 275 Kč
Dříve 305 Kč

Weinlaubenhof Kracher, Spätlese Cuvée, 2012
Sladké základní víno od mistrů z vinařství Kracher má příjemné aroma citrusových plodů, medu a ananasu. V chuti naleznete jemnou mineralitu, víno je velmi dobře vyvážené. Vychutnejte si jej nyní do 2022.
Nyní 278 Kč
Dříve 309 Kč

Všechna uvedená vína můžete zakoupit do 13. 8. 2014 s výhodnou slevou 10 %!

Své závazné rezervace prosím posílejte na e-mail: radka.szarvasova@1er.cz.

Na setkání s Vámi se těší týmy restaurace Atelier Red & Wine a Premier Wines!

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap