ČERVNOVÁ VINAŘSKÁ PÁRTY

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Hausmannova 3045/16 Praha 4 - Modřany 143 00
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Rád bych vás pozval na Červnovou vinařskou párty, kterou společně přivítáme nastupující léto. Období, které máme rádi a spojujeme si ho s příjemným počasím, šťavnatými plody, krásnou dovolenou, koupáním a mnohdy nezapomenutelnými zážitky. Současně to bude poslední degustační večer před letní přestávkou ve vinařských akcích MOVIKu. Další se uskuteční po prázdninách počátkem září – viz Kalendář akcí v sekci Příští akce.

Při řízené degustaci budete mít příležitost ochutnat 10 vín, která se hodí právě pro tohle období nadcházejícího léta. Začneme dvěma červenými víny, protože tentokrát si v závěru přijdou na své i milovníci sladších vín s okouzlujícím zbytkovým cukrem pocházejícím z hroznů. Po takových polosladkých a plných vínech by zařazení vín červených nebylo nejvhodnější. Samozřejmě nemohou chybět oblíbená „roséčka“. Budou dvou rozdílných stylů a dozvíte se, jakou technologií se růžová vína dělají. Další ochutnávaná bílá vína budou příjemně letně svěží s vybalancovanou pikantní kyselinkou. Také si řekneme jaký vlastně byl ročník 2013 a jaká vína z něj můžeme očekávat. Bude mi potěšením, pokud mé pozvání přijmete a přijdete strávit příjemný večer s příjemnými víny v neméně příjemné a přátelské atmosféře klubu MOVIK.

Těším se na vás v úterý 24. června od 19:00 hodin v salónku modřanské restaurace U tří bernardýnů, tradičním místě degustačních večerů klubu MOVIK – Modřanského vinařského klubu.

Jak se ke Třem bernardýnům dostanete? V bezprostřední blízkosti restaurace je tramvajová zastávka linek č. 17 a 3 Modřanská škola. Například ze stanice metra C-Kačerov můžete jet autobusem linky 139 do stanice Nádraží Modřany (cca 20 min.), tam přestoupit na tramvaj č. 17 nebo 3 a pokračovat 1 stanici do zastávky Modřanská škola (dá se i pěšky). Od metra B ze Smíchovského nádraží použijte bus linky č. 253 a v zastávce Pobřežní cesta přestupte na tramvaj č. 17 nebo 3. Výstup opět ve stanici Modřanská škola (celkový čas cca 16 min.).

Vstupné na Červnovou vinařskou párty činí 320,- Kč a je v něm zahrnuto malé občerstvení.

Pokud pozvání na degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělního poledne 23. června. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Na shledanou s Vámi se těší Antonín Modr!

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap