Festival slovenských vín

Adress: Hotel Crowne Plaza (Bratislava)
Country: Slovensko
internet:
Begin:
End:

Najlepšie vína a najlepší vinári z celého Slovenska na jednom mieste: Hotel Crowne Plaza (Bratislava), 21. apríl 2012.
Priatelia dobrých vín, po úspešných troch ročníkoch Festivalu slovenských vín sme sa rozhodli zorganizovať aj ďalší ročník, Festival 2012. Cieľom Festivalu je prezentácia najlepších slovenských vinárov a degustácia najlepších slovenských vín z každého vinárskeho regiónu Slovenska, čiže od východu a Tokajskej oblasti, cez stred a juh až po Malokarpatskú oblasť. Okrem degustácie budete mať príležitosť sa porozprávať o víne s tými najpovolanejšími – so samotnými vinármi. Našim zámerom je zorganizovať akciu v exkluzívnych priestoroch, ktoré umožnia najväčší možný zážitok z dobrých vín. Celkovo sa na Festivale podľa plánov zúčastní 25 top-vinárov a vinárstiev a budete mať možnosť ochutnať viac ako 200 druhov vín.
Okrem degustácie sme v tomto roku rozšírili „portfólio“ aj smerom ku gastronómii. Popri vínach budete mať možnosť ochutnať syry z celého sveta, vrátane Francúzska, Talianska, Holandska a ďalších krajín.
Ako bude akcia prebiehať?
Po kúpe lístkov bude degustácia voľná, čiže nebudete mať žiadne ďalšie náklady, navyše všetko bude na jednom mieste v srdci Bratislavy. Okrem vín budú samozrejme v cene zahrnuté aj bagety, široká škála syrov, minerálka.

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap