Španělský večer se zástupkyní vinařstvi Bodegas Ontaňón

organizes:

E-shop WINE4YOU CZ s.r.o.

Adress: Restaurace La Terrassa, Janáčkovo nábřeží - dětský ostrov, Praha 5
Country: Česká republika
internet: http://www.wine4you.cz
Begin:
End:

Na začátek dubna jsme pro Vás připravili dva španělské večery, kdy budete moci ochutnat kompletní portfolio španělských vín z vinařství Bodegas Ontanon. Degustacemi Vás provede Leticie Peréz Cuevas z rodiny vlastnící a provozující vinařství a zkušený degustátor Petr Hubáček. Těšit se můžete nejen na krásná vína, ale i na španělskou kuchyni, která je doprovodí.

Restaurace La Terrassa ztělesňuje kousek pravého Španělska přímo na vlnách řeky Vltavy v centru Prahy. La Terrassa nabízí tradiční španělskou gastronomii, která je provázena uvolněnou a přátelskou atmosférou v duchu jižanského národa.

Kromě degustovaných vín se můžete těšit na tradiční španělské pokrmy, které vína z vinařství Bodegas Ontañon bohatě doprovodí.

Každý účastník degustace od nás dostane dárek v podobě láhve vína dle vlastních preferencí - Ontañon Crianza nebo Vetiver Vendimia.

Pokrmy:

Těšit se můžete například na tapasy Salchicon, Chorizo, Cecina Curada, Sobrassada, Sýry La Mancha, Txistorra, Kalamáry, Tortillu, Butifarra, Grundle, Kuřecí krokety, Fuet Salám, Gazpacho, Olivy, Pan Con Tomate, ...

Cena vstupenky je 1490,- pro jednu osobu.
Počet míst je omezen. Rezervace nutná.
Více informacií na www.wine4you.cz

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap