VÍNA KARLA NEUSTIFTERA

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Hausmannova 3045/16 Praha 4 - Modřany 143 00
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Vážení přátelé dobrého vína a příznivci klubu MOVIK, přijměte pozvání na březnový degustační večer. Připravovaná sestava vín pro řízenou degustaci čítá 10 krásných a mnohoslibných vzorků. Tentokrát začneme uceleným blokem 6 vín od Karla Neustiftera z rakouského Poysdorfu. Vína z Weingut Neustifter pro nás nejsou neznámá. Některá jsme již dříve v MOVIKu představili a chutnali. Karl se také pravidelně prezentuje se svými produkty na pražském gastroveletrhu Víno&Delikatesy, a tak nejen já, ale i mnozí z Vás máme s jeho víny dobré zkušenosti. Dál budou následovat tři vína z „jiného světa“. Jestli si myslíte, že jde o překlep a půjde o vína z “nového světa“, pak se mýlíte. No, berte to jako překvapení… Tato vína jsem objevil a přivezl ze své „pracovní“ cesty po Mikulovsku. Ostatně stejně tak i ta rakouská a stejně tak i poslední vzorek ochutnávky, krásnou Frankovku z hroznů, které dozrály na vinici U akátového lesa v Pasohlávkách. Aby měl degustační večer ještě i jiný rozměr, bude připraven zábavný vinařský kviz, tentokrát především o praktickém poznávání vůní typických pro červená vína. Odměnou vítězi bude sleva 10% na akci Víkend ve Strážnici pro jednu osobu. O přestávce bude malé občerstvení. Nezní to špatně, co říkáte? Proměňte obyčejné všední úterý v den neobyčejný a nevšední a přijďte si zarelaxovat při skleničce dobrého vína, o kterém se dozvíte něco zajímavého.

Degustační večer se uskuteční v úterý 25. března od 19:00 hodin v salónku modřanského restaurantu U tří bernardýnů. Restauraci najdete na adrese: ulice Mezi vodami č. 1955/19, Praha 4 – Modřany.

Jak se ke Třem bernardýnům dostanete? V bezprostřední blízkosti restaurace je tramvajová zastávka linek č. 17 a 3 Modřanská škola. Například ze stanice metra C-Kačerov můžete jet autobusem linky 139 do stanice Nádraží Modřany (cca 20 min.), tam přestoupit na tramvaj č. 17 nebo 3 a pokračovat 1 stanici do zastávky Modřanská škola (dá se i pěšky). Od metra B ze Smíchovského nádraží použijte bus linky č. 253 a v zastávce Pobřežní cesta přestupte na tramvaj č. 17 nebo 3. Výstup opět ve stanici Modřanská škola (celkový čas cca 16 min.).

Vstupné na březnový degustační večer činí 320,- Kč za osobu a je v něm zahrnuto malé občerstvení.

Pokud toto pozvání přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělního poledne 24. března. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Těším se s Vámi na shledanou!

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap