MASOPUSTNÍ PŘEHLÍDKA ÚSPĚŠNÝCH VÍN

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Mezi vodami č. 1955/19, Praha 4 – Modřany
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Masopustním programem zahajuje MOVIK již šestou sezónu činnosti a v ní čekají na příznivce klubu a milovníky dobrého vína další příjemná i poučná setkání s vínem a vinařskou kulturou. Včetně populárního výjezdu do krajů, kde se víno rodí. Pokud jste zvědaví anebo vás zajímá, jaké akce se pro letošní rok plánují, podívejte se na Kalendář akcí 2014.
Přijměte tedy pozvání na první z letošních akcí klubu MOVIK. Věřím, že večer to pro vás nebude ani v nejmenším otravný. Při řízené ochutnávce si připomeneme úspěšná vína, většinou z krásného ročníku 2011, která vás zaujala při degustačních večerech v loňském roce. Tato přehlídka „Králů večera“ bude doplněna extra lahůdkou. Několika francouzskými víny z jižní části vinařské oblasti Cote-du-Rhone. Ta budou představena poprvé a věřte, že je na co se těšit…Vždyť vinařství Domaine de la Mordorée, které vlastní rodina Delorme, patří mezi špičku nejen ve Francii. Robertem M. Parkerem bylo vinařství zařazeno do publikace „The World’s Greatest Wine Estates“, představující 155 nejlepších světových vinařství. Základ úspěšnosti jejich produktů činí precizní a ekologická péče o vinice. Všechna vína jsou obvykle rychle vyprodaná a musí se rezervovat s ročním předstihem. Co dál bude ještě v programu večera? Trochu napětí přinese losování vstupenek. Jeho šťastný vítěz si odnese láhev přívlastkového vína. K příjemnému večeru přispěje také malé občerstvení podávané o přestávce.

Akce se uskuteční v úterý 11. února od 19:00 hodin (v programu OH v Soči hokej tento den není).

Místem konání bude salónek modřanského restaurantu U tří bernardýnů. Restauraci najdete na adrese: ulice Mezi vodami č. 1955/19, Praha 4 – Modřany.

Jak se ke Třem bernardýnům dostanete? V bezprostřední blízkosti restaurace je tramvajová zastávka linek č. 17 a 3 Modřanská škola. Například ze stanice metra C-Kačerov můžete jet autobusem linky 139 do stanice Nádraží Modřany (cca 20 min.), tam přestoupit na tramvaj č. 17 nebo 3 a pokračovat 1 stanici do zastávky Modřanská škola (dá se i pěšky). Od metra B ze Smíchovského nádraží použijte bus linky č. 253 a v zastávce Pobřežní cesta přestupte na tramvaj č. 17 nebo 3. Výstup opět ve stanici Modřanská škola (celkový čas cca 16 min.).

Vstupné na Masopustní přehlídku úspěšných vín činí 320,- Kč a je v něm zahrnuto malé občerstvení.

Pokud pozvání na první degustační večer roku 2014 přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělního poledne 10. února. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Těším se na shledanou!

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap