Ochutnávka vín moselského vinařství Karl Erbes

Adress: Na Hutích 9, Praha 6
Country: Česká republika
internet: http://www.sklenicka.com
Begin:
End:

Milí přátelé moselských ryzlinků,

obracím se na Vás s nabídkou na (jak doufám) zajímavou degustaci. Už asi víte ze Skleničkova blogu, že na Galadegustaci soutěže Prague Wine Trophy v pondělí 27. ledna jsem pozval moselského vinaře Stefana Erbese, jehož dvě vína získala medaile v soutěži ryzlinků, a že Stefan přijede.

Dnes jsem dostal příjemně velkorysou nabídku na uspořádání degustace jeho vín v nové dejvické restauraci Nahoře a Dole (Na Hutích 9, Praha 6), která také nabízí některá jeho vína. Degustace se uskuteční ve středu 29. ledna v 19 hodin, součástí bude malý výběr studených předkrmů z kuchyně restaurace. Vína vybere Stefan Erbes sám, prezentovat je budeme buď společně nebo já za jeho dohledu.

Pokud si chcete vyzkoušet, jak se snoubí Erbesovy moselské ryzlinky s domácí králičí terinou, riletky z vepřového, tuňákovou pomazánkou nebo s marinovaným lososem, případně jak se doplňuje moselské Auslese s tiramisu, přijďte ve středu 29. ledna do restaurace Dole (to je spodní půlka z Nahoře a Dole :o) Ušetříte 700 km cesty do moselského Urzigu! Vstupné je 390 Kč, rezervace předem nutná, počet míst je omezený na 16.

Těším se na setkání,

Vladimír Misterka / Sklenička

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap