Neřízená degustace - Novošlechtěnci a SEKTY

organizes:

Wine Shop Vinná galerie

Adress: Lužánecká 16, Brno
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Pěkný den, zveme Vás na pravidelnou neřízenou středeční degustaci vín 11.12. po celý den. Máme pro Vás připravenu novou unikátní řadu vín nově vyšlechtěných odrůd řady New Age od Templářských sklepů a nově zavedené SEKTY do Vinné galerie.

vstupné 140,– kč – 8 druhů vína á 0,5 dcl, pečivo v ceně.
SEKTY

Blanc de Noirs brut
Rosé brut
Sang Real brut
Blanc de Blanc brut charmat
Chardonnay brut charmat
Řada New Age

Cabernet Cortis, která je křížencem odrůd Cabernet Sauvignon a Solaris, dává tělnatá vína, bohatá na obsah barviv, extraktivní, aromatická, s vyšším obsahem taninů a výrazným aroma.
Johanniter vznikla odrůd Ryzlink rýnský a Seyve Villard, reprezentuje vína s jemnými ovocnými tóny zeleného jablka a hrušky, plné chuti s výraznou kyselinou.
Solaris je křížencem odrůd Merzling s Gm 6493 (Severnyj x Muškár Ottonel); dává vína plná, vysoké kvality a s vysokým obsahem alkoholu, ve vyšších kvalitách je pak více ovocnější a květinové s velmi jemným muškátem.
New Age je nová, unikátní řada BIO vín, s níž Templářské sklepy přichází nyní na trh, a jejichž výjimečnost spočívá v jedinečnosti odrůd. Jedná se o vyšlechtěné odolné odrůdy obhospodařované bez používání chemických přípravků, průmyslových hnojiv, hormonů a umělých látek. Tato vína jsou krásná, plná, s výraznou a stabilní chutí. Hrozny dosahují zpravidla výrazné cukernatosti. Templáři představují interspecifické odrůdy (rezistentní vůči mrazu, beze sklonu ke sprchávání, odolné vůči padlí révovému, plísni révové a šedé) z řady New Age.

Rezervujte si prosím místa na tel.545 210 133 nebo http://www.vinnagalerie.cz/…htenci-sekty

Prosíme o dodržení počtu zarezervovaných míst. Chcete-li je jakkoliv změnit či zrušit, ozvěte se nám prosím.
Těšíme se na setkání s Vámi

Vicanovi a kolektiv VINNÉ GALERIE

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap