Listopadový degustační večer

organizes:

Club MOVIK - Modřanský vinařský klub

Adress: Mezi vodami č. 1955/19, Praha 4 – Modřany
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Tentokrát ochutnáme několik zajímavých vín z vinařství, které bude mít v MOVIKu premiéru. Je to Vinařství Karel Válka, poctivé rodinné vinařství z Nosislavi, která leží na pomezí okresů Brno-venkov a Břeclav. Nebudou chybět ani již dříve avizovaná a slíbená excelentní vína z vinařství Weingut Lagler z oblasti Wachau a také jedna lahůdka z chilského regionu Colchagua Valley. Trochu napětí, ale i zábavy přinese malý vinařský kviz, jehož vítěz si odnese láhev kvalitního vína. Věřím, že tato stručná anonce bude pro Vás v době listopadových plískanic dostatečně lákavou pozvánkou na prožití příjemného večera s řízenou degustací výtečných vín.

Jak už bylo zmíněno výše, místem konání bude opět salónek modřanského restaurantu U tří bernardýnů. Restauraci najdete na adrese: ulice Mezi vodami č. 1955/19, Praha 4 – Modřany.

V bezprostřední blízkosti restaurace je tramvajová zastávka linek č. 17 a 3 Modřanská škola. Například ze stanice metra C-Kačerov můžete jet autobusem linky 139 do stanice Nádraží Modřany (cca 20 min.), tam přestoupit na tramvaj č. 17 nebo 3 a pokračovat 1 stanici do zastávky Modřanská škola (dá se i pěšky). Od metra B ze Smíchovského nádraží použijte bus linky č. 253 a v zastávce Pobřežní cesta přestupte na tramvaj č. 17 nebo 3. Výstup opět ve stanici Modřanská škola (celkový čas cca 16 min.).

Vstupné na Listopadový degustační večer činí 320,- Kč včetně malého občerstvení.

Pokud pozvání na listopadový degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat vstupenky na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. Rezervaci prosím proveďte nejpozději do pondělního poledne 18. října. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Těším se na shledanou!

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap