Josef Dockner - Kremstal - Rakousko - ochutnávka

organizes:

Wine Store BV Gurmet Morava

Adress: J. Palacha 122/6, 690 02 Břeclav
Country: Česká republika
internet: http://www.gurmetmorava.cz
Begin:
End:

Josef Dockner je úspěšný vinař z oblasti Kremstal v Rakousku. Rodinné vinařství je založeno na dlouhé tradici a produkci špičkových bílých i červených vín, která jsou vyráběna a zrají v moderním vinařství.
Vinařství obhospodařuje více než 2170 akrů vinic v úrodném údolí Krems, kterým protéká Dunaj. Tato oblast je pro svou polohu velmi specifická a dobře se zde daří především odrůdám Veltlínské zelené a Ryzlink rýnský. V roce 2007 byla oblast zařazena do kategorie DAC Reserve. Údolí Krems má velmi dlouhou vinařskou tradici, která se přenáší i do dnešní doby moderního přístupu k pěstování révy, zpracování hroznů a výrobě vín špičkové kvality, která rozhodně stojí za ochutnání.
http://www.dockner.at

Degustaci bude vést Mgr. Petr Houžvička, který je dovozcem zahraničních vín a osobně poznal jak vinaře, vinařství, tak i filozofii, která celou produkci provází. Bude představeno celkem 12 vín, z toho 8 bílých a 4 červená. Seznam vín bude zveřejněn v nejbližších dnech.

Místo: Kavárna Arcadia v Břeclavi

Vstupné: 290 Kč, vstupné obsahuje drobné občerstvení a poukaz v hodnotě 100 Kč, který lze uplatnit na nákup degustovaného vína příp. na zboží v Gurmet shopu a nově i v kavárně Arcadia.

Svou účast je nutné potvrdit předem prostřednictvím e-mailu: info@gurmetmorava.cz nebo sms na +420 731 530 942

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap