Burčákobraní s Vinnou galerií

organizes:

Wine Shop Vinná galerie

Adress: Lužánecká 16, Brno
Country: Česká republika
internet: http://www.burcakobranibrno.cz
Begin:
End:

Milí přátelé, sezona burčáku se nezadržitelně blíží a tak jsme pro vás připravili ve spolupráci s Městským divadlem Brno a Brixton – gastro krásnou třídenní akci v prostorách dvora Městského divadla.

Burčákobraní proběhne o posledním prázdninovém víkendu ? od pátku 30. srpna do neděle 1. září.
Hlavním cílem je nabídnout první, opravdu poctivý, kvalitní moravský burčák. Vedle něj budou moci návštěvníci ochutnat i pestrou nabídku vín z Adámkova vinařství včetně série vín Karel Roden.
K jídlu budeme připravovat speciality z grilu, upečeme domácí chléb a koláče, nabídneme i moravské sýry a jiné chuťovky.
bohatý doprovodný program, moderovaný oblíbenými herci MdB Márií Lalkovou a Michalem Isteníkem, ve kterém se prostřídá tradiční moravská cimbálovka a harmonikář.
Proběhnou také degustace vín s odborným výkladem sommeliera, kuchařská show šéfkuchaře Brixton gastro, soutěže s vinnou tématikou o zajímavé ceny, koncerty rockových kapel Lidopop a Souperman, vystoupení herců MdB z legendárního muzikálu Kočky, vystoupení studentů muzikálového herectví JAMU,
večerní projekce filmů s vinařskou tématikou Bobule 1 a 2 a filmu Martin a Venuše atd.
Pro děti i hravé dospělé budou připraveny netradiční soutěže s Nadačním fondem Emil a atrakce – simulátor býka.
Akce se koná za každého počasí, v případě jeho nepřízně bude přesunuta do foyer Hudební a činoherní scény MdB, restaurace Nekonečno a Divadelního klubu. Přesný časový program a další informace najdete na

www.burcakobranibrno.cz.
Těšíme se na Vás a vězte, že na Dvoře, to prostě žije!

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap