Májové otevřené sklepy

organizes:

Winery Modrý sklep

Adress: Znojmo č.p. 2791 671 81 Znojmo 5
Country: Česká republika
internet:
Begin:
End:

Vinné sklepy pro Vás otevře 16 vinařů, degustovat budete moci několik desítek vín prověřené kvality. Vstupné, neboli sklepné, pro návštěvníka činí jen 250Kč. Za tuto částku návštěvník obdrží degustační skleničku, orientační mapku otevřených vinných sklepů a 20 bločků k degustaci. Systém se tedy mění z paušální platby na úhradů jednotlivých vzorků bločky. Věříme, že tento systém bude pro Vás jednodušší a výhodnější. Uhradit vstupné je možné v den konání akce v našem Infocentru.Čeká Vás bohatý hudební a doprovodný program. Ve sklepních uličkách zahrají cimbálové muziky. Na podiu u historického lisu zahraje dechová kapela a podívat se můžete i na další hudební a folklorní představení. Příjemným završením hudebního dne bude vystoupení KISS revival.

Z dalšího programu mj. ukázka hasičské techniky místních dobrovolných hasičů. Představení a předváděcí jízda historických automobilů. Dětský program - pískoviště se sklepním pískem, jízda na ponících, šaldorfská Kráva, shazování lahví míčkem.

A zejména se můžete zúčastnit degustárorské soutěže a soutěže v poznávání aromat, kde nejlepší degustátor obdrží výhrou plný trakař nejlepších šaldorfských vín.

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap